| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 66 cm | 124 cm |
| M | 65 cm | 116 cm |
| S | 64 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
Stefanplast Miska BREAK 4 antypoślizgowa 2l
Miseczki przeznaczone są dla kotów, psów i fretek.
Kolory dostępne: jasnozielony i błękitny - prosimy o wpisanie w komentarzu koloru jaki mamy wysłać.
Wymiary: 21cm x 11cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96024 |
| EAN | 8003507960244 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96024 |
| EAN | 8003507960244 |
BODYSTOCKING LD 14 Dove black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
Miejsce, na którym spoczywa stopa, wykonane są z solidnego i wytrzymałego tworzywa. Paski są dobrze przymocowane.
Na każdej z japonek znajduje się inny wzór, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla dziecka. długości wkładek (mierzone od spodu japonki) 32: 21,5 cm (6-7 lat)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WD 598132 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WD 598132 |
CHABA Smycz skórzana 18mm / 130cm kolor: brązowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
TRIXIE Poidło / karmnik dla ptaków z lejkiem 90 ml 12 cm
Pojemność 90 ml
Wysokość 12 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5425 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5425 |
Polyester 77 %
~Viscosa 18 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
~Lycra 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 63 cm | 42 cm | 69 cm |
| L/XL | 63 cm | 42 cm | 68 cm |
| S/M | 63 cm | 42 cm | 67 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
GF Szelki materiałowe / bez uciskowe Carnation rozmiar 1
| Rozmiar | A obwód szyi | E obwód klatki piersiowej |
| 1 | 17-26 cm | 23-38 cm |
| 2 | 24-32 cm | 38-52 cm |
| 3 | 30-42 cm | 42-63 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J16 |
Profesjonalny Cyfr. Rejestrator Dźwięku (4GB) + Bluetooth + Zapis Rozmów Tel. + MP3 + VOX itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415302 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415302 |
Tropical Dafnia Rozwielitka Witaminizowana 12g.- Suszona na słońcu rozwielitka z dodatkiem witamin
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
OFICERKI Z ELASTYCZNA CHOLEWKĄ CZARNE NC76 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model VB-1285 Navy - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65E | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65F | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65G | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70B | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70C | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Granatowy |
negatoskopy posiadają wszelkie wymagane certyfikaty
DANE TECHNICZNE
wymiary ekranu: 240 x 300 mm
wymiary: 370 x 310 x 70 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ULTRAVIOL |
| Kod producenta | CEFALOM-01 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ULTRAVIOL |
| Kod producenta | CEFALOM-01 |
Żakiet Model ZA113 Navy Paski - Lanti
Polyester 96 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 90 cm |
| 38 | 62 cm | 92 cm |
| 40 | 64 cm | 98 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
Floweria gorset i stringi Black - Obsessive
~Polamid 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 100-110 cm | 90-100 cm | 75-90 cm |
| S/M | 90-100 cm | 80-90 cm | 60-75 cm |
| XXL | 110-120 cm | 100-115 cm | 90-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Bardotka Brigitte Milk - Nipplex
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Spodnie Damskie Model MOE157 Black - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 29 cm | 104 cm | 82 cm |
| M | 99 cm | 28 cm | 100 cm | 78 cm |
| S | 98 cm | 28 cm | 96 cm | 74 cm |
| XL | 100 cm | 29 cm | 108 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
ADIDAS LOS ANGELES J BB2467 CNBBB2467 Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Love Grey - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |

