| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lynda Edwards, Marta Rosińska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lynda Edwards, Marta Rosińska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
W tym samym czasie psychoterapeutka Siri wraz ze swoją przyjaciółką Ainą spotykają się z grupą kobiet, ofiar przemocy domowej, którym mają pomóc uporać się z traumatycznymi przeżyciami. Podczas serii wieczornych sesji kobiety dzielą się swoimi historiami, opowiadają o beznadziejnej miłości, przemocy i poniżeniu.
Jednocześnie Siri przeżywa osobiste rozterki – czy powinna zawierzyć miłości, która i jej, i tylu innym kobietom przyniosła jedynie rozczarowanie?
Stopniowo dzieje Tilde splatają się z losami Siri i uczestniczek terapii grupowej. Poszukiwanie pojednania i zadośćuczynienia przeradza się w szalony pościg za groźnym mordercą.
Camilla Grebe i Asa Traff są siostrami. Camilla, urodzona w roku 1968, jest ekonomistką, współzałożycielką wydawnictwa StorySide, specjalizującego się w wydawaniu audiobooków. Obecnie kieruje firmą konsultingową. Mieszka w Sztokholmie.
Asa, rocznik 1970, jest psychologiem i razem z dwoma kolegami prowadzi poradnię psychologiczną w centrum Sztokholmu.
Bardziej gorzka niż śmierć to druga książka tych autorek. Pierwsza, Spokój duszy, ukazała się nakładem Domu Wydawniczego REBIS w 2013 roku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Asa Traff, Camilla Grebe |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Asa Traff, Camilla Grebe |
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eric Emmanuel Schmitt |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eric Emmanuel Schmitt |
Rozmówki węgierskie ze słownikiem i gramatyką
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Magdalena Samozwaniec |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Magdalena Samozwaniec |
Miłość kąsa. Wampiry Hollywoodu 2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adrianne Barbeau |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adrianne Barbeau |
Kurtka Męska Model K-03-016 WHITE
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk n soul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk n soul |
Od drzewa życia do krzyża. Klucz do najlepiej strzeżonych sekretów duchowości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marcel Messing |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marcel Messing |
Zestaw dla modnego niemowlęcia składający się ze skarpetek oraz dopasowanej do nich kolorystycznie opaski na główkę zachwyci każdą świeżo upieczoną mamę. Zestaw wykonany z wysokiej jakości dzianiny bawełnianej z dodatkiem elastanu zapewni wygodę Twojemu maleństwu, a dodatek poliestru zapobiega szybkiemu zniszczeniu przy częstym praniu.
Skład: 80% bawełna, 15% poliamid, 5% elastan.Płeć: Kobieta Typ: Skarpety
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Zaburzenia życia uczuciowego dziecka problemem rodziny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Kozłowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Kozłowska |
Język polski GIMN kl.2 ćwiczenia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elżbieta Brózdowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elżbieta Brózdowska |
Słownik wyrazów obcych PWN z przykładami i poradami /oprawa miękka/
Oprawa broszurowa.
Strony 1060.
Format 14,0x20,5 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesława Bancarzewska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesława Bancarzewska |
Śląskie. Mapa województwa. 1:250 000.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |

