Edukacja dla bezpieczeństwa Ciekawi świata LO kl.1-3 podręcznik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Łukasz Wyrecz-Rekowski, Barbara Boniek, Andrzej Kruczyński |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Łukasz Wyrecz-Rekowski, Barbara Boniek, Andrzej Kruczyński |
Nic jednak nie toczy się tak jak powinno. Dziany zostaje postrzelony przez Nadzianego w stopę, oczywiście przypadkiem; Gianni, mimo postanowienia że będzie uczciwym człowiekiem, musi przyjąć kolejne zlecenie, a Padlina wywołuje wojnę gangów, przekonany, że konkurencja zaatakowała jego człowieka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Olga Rudnicka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Olga Rudnicka |
Co się przydarzyło tej małej dziewczynce? Audiobook
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Asa Lantz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Asa Lantz |
Słownik kieszonkowy polsko-angielski angielsko-polski.
Nowoczesne słownictwo obejmujące wszystkie dziedziny życiaNiebieskie wyrazy hasłowe gwarantujące przejrzystość słownikaZapis wymowyRozbudowane artykuły hasłoweOkienka encyklopedyczne objaśniające różnice między językiem polskim i angielskimPrzeznaczony dla początkujących i zaawansowanych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Sześć miesięcy w 1945. Roosevelt, Stalin, Churchill, Truman. Od wojny światowej do zimnej wojny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Michael Dobbs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Michael Dobbs |
Język francuski Extra! 1 ćwiczenia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fabienne Gallon |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fabienne Gallon |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mariusz Główka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mariusz Główka |
Źle urodzone. Reportaże o architekturze prl-u.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Filip Springer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Filip Springer |
W moim małym świecie. Moje zwierzaki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesław Drabik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesław Drabik |
Wielka Encyklopedia Zdrowia Od A Do Z.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Podstawy konwersacji Niderlandzki + mp3
Każdy zestaw składa się z oprawionego w spiralę podręcznika oraz audio CD. Podręcznik podzielony jest na 32 rozdziały tematyczne, zawiera też informacje turystyczne i mapkę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Kostium kąpielowy Salma Seafoam Glow M-254 Miętowy (159)
| Obwód pod biustem | Obwód w biuście | Obwód bioder | Wysokość fig | |
| S | 60-70 | 80-85 | 86-91 | 21 |
| M | 65-75 | 86-89 | 89-93 | 21 |
| L | 70-80 | 90-93 | 92-95 | 22 |
| XL | 75-82 | 92-95 | 94-98 | 24 |
| XXL | 80-85 | 96-98 | 97-100 | 25 |
Stringi Innocent I S-287/1, Różowo-szare
| Rozmiar | Obwód bioder |
| XS | 82-88 cm |
| S | 88-94 cm |
| M | 94-100 cm |
| L | 100-106 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jacqueline Carey |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jacqueline Carey |
365 obiadów. Domowe dania na każdy dzień roku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marta Krawczyk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marta Krawczyk |
Język angielski Grammarway 2 Klucz do ćwiczeń Wersja polska LO
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ian Mcewan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ian Mcewan |
Oprawa broszurowa.
Strony 232.
Format 14,5x20,5cm.
Dlaczego coraz większa liczba osób cierpi na przewlekłe choroby, które tak rzadko dotykały naszych dziadków? Dlaczego szerzą się wszelakie epidemie, od cukrzycy po depresję? Profesor genetyki, Greg Gibson, zna odpowiedź na to pytanie. Winę ponoszą nasze ... geny, a raczej ich nieumiejętność dopasowania się do współczesnego świata. Innymi słowy, nie zostaliśmy zaprojektowani, by żyć w świecie, jaki dla siebie stworzyliśmy. Rezultatem są wszystkie dolegliwości trapiące dzisiejsze społeczeństwa: od astmy do artretyzmu, od choroby Leśniowskiego-Crohna do raka. Greg Gibson zaprasza nas na pasjonującą wyprawę w głąb ludzkich genów, by poznać, w jaki sposób funkcjonują i jak współgrają z kulturą i środowiskiem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Greg Gibson |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Greg Gibson |

