format B5
stron 272
oprawa twarda
Prezentowana publikacja przeznaczona jest dla studentów pedagogiki. Ułatwi im ona przygotowanie prac dyplomowych i magisterskich. Stanowi też dobre wyjście do rozumienia i oceniania wartości poznawczej opracowań naukowo-badawczych, z którymi można się spotkać w literaturze pedagogicznej, psychologicznej i socjologicznej. Książka może stanowić też pomoc dla doktorantów i habilitantów, którzy piszą prace z zakresu pedagogiki, jak również dla wszystkich innych osób bliżej zainteresowanych metodologicznymi problemami badań pedagogicznych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mieczysław Łobocki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mieczysław Łobocki |
Marka odzieży: Ewlon
Model odzieży: Vegas
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 82%, elastan 18%,
Druty: TAK
Kieszonki na wkładki: TAK
Miejsce zapięcia: tył
Odpinane ramiączka: NIE
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta:
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- góra w kontrastowe kropeczki
- usztywniane miseczki
- boczki wzmocnione dodatkową siateczką
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- klasyczne, jednolite figi
- góra wykończona lamówką w groszki
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
Skład: 82% poliamid, 18% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: dwuczęściowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tove Jansson |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tove Jansson |
Uczę się z Ekoludkiem kl.1 karty pracy cz.2 Edukacja wczesnoszkolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margaryta Orzechowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margaryta Orzechowska |
Iron man. Moja podróż przez Niebo i Piekło z Black Sabbath
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tony Iommi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tony Iommi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Laura Moriarty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Laura Moriarty |
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
Świat wokół nas. Zwierzęta leśne i inne
format A4
20 kolorowych plansz
zeszyt 32 strony
Jest to propozycja dla nauczycieli i uczniów przedszkoli, klas 0 i klas I–III. Zawiera 20 plansz z ilustracjami przedstawiającymi 20 najpopularniejszych zwierząt lesnych oraz zeszyt z ich opisami. Wielką zaletą ilustracji jest ich realizm, dzięki czemu dzieci mają okazję doskonale poznać cechy charakterystyczne zwierząt. W zeszycie znalazły się najważniejsze wiadomości, takie jak: wygląd, odżywianie, sposób i miejsce życia i ciekawostki. Ponadto w zeszycie znajdują się czarno-białe ilustracje, które dzieci mogą pokolorować wg wzoru lub własnego uznania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jolanta Adamus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jolanta Adamus |
Polskie piekiełko. Obrazy z życia elit emigracyjnych 1939-1945. Oprawa twarda
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sławomir Koper |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sławomir Koper |
Kryptarytmy czyli arytmetyka słów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Lipszyc |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Lipszyc |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ursula K. Le Guin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ursula K. Le Guin |
Polacy w obronie Wielkiej Brytanii
stron 568
format 15,5 x 23 cm
oprawa twarda
Polacy w obronie Wielkiej Brytanii to wyjątkowa kronika operacji przeprowadzonych przez polskich pilotów między lipcem 1940 a czerwcem 1941 roku. Podczas bitwy o Anglię ponad stu polskich pilotów służyło w prawie 30 dywizjonach myśliwców, przede wszystkim w słynnych: 302., 303., 307. Wielu z nich oddało życie, wielu zdobyło sławę asów powietrznych. Książka Roberta Gretzyngiera to wynik wieloletnich badań. Autor zawarł w niej szczegółowe opisy walk, osobiste świadectwa pilotów dołączone do raportów z walk, analizy wspomnień pisanych z polskich, angielskich, a nawet niemieckich lotników, oraz biogramy polskich pilotów i wiele unikatowych tabel i zestawień.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojtek Matusiak, Robert Gretzyngier |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojtek Matusiak, Robert Gretzyngier |
Nie-Boska komedia (oprawa twarda kolorowa)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zygmunt Krasiński |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zygmunt Krasiński |
Spowiedź fryzjera. Szokująca prawda o polskim futbolu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adam Godlewski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adam Godlewski |
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii | Obwód w biodrach |
| S/L | 84-96 cm | 64-84 cm | 82-114 cm |
| XL/XXL | 96-108 cm | 84-114 cm | 114-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Andrzejczuk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Andrzejczuk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Simon Singh, Edzard Ernst |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Simon Singh, Edzard Ernst |
Kurtka Damska Model F-33-005 VIOLET
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk n soul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk n soul |

