| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maria Koszmider |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maria Koszmider |
Miłość, małżeństwo i cała reszta.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Paul Burston |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Paul Burston |
Kostium kąpielowy Jenny Oltremare M-205 Niebieski (21)
| Tabela rozmiarów | S | M | L | XL | 2XL | XL/M |
| Twój obwód w biuście |
80-82 | 83-85 | 86-88 | 89-91 | 92-94 | 89-91 |
|
Twój obwód pod biustem |
64-70 | 68-74 | 72-78 | 76-82 | 80-86 | 76-82 |
| Obwód bioder | 82-90 | 88-94 | 92-98 | 96-102 | 100-106 | 88-94 |
| Wysokość tyłu fig |
19 cm | 20 cm | 21 cm | 22 cm | 23 cm | 20 cm |
Akademia wycinania. Papierowe warsztaty.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Na drodze 1. Zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Egzamin na kartę rowerową
oprawa miękka
stron 32
Na drodze 1 to książeczka, która powstała z myślą o dzieciach przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową. Zawartość merytoryczna książeczki obejmuje wszystkie zespoły zagadnień wymaganych przez egzaminatorów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adam Cedro |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adam Cedro |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nora Roberts |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nora Roberts |
Razem w przedszkolu Zaczynam pisać cz.1 Edukacja przedszkolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Sowińska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Sowińska |
Kąpielówki David2 M-109 czarno-ciemno-niebieskie
| Rozmiar | Obwód poniżej pasa (na wysokości górnej części kąpielówek) |
| M | 80 - 84 cm |
| L | 85 - 88 cm |
| XL | 89 - 92 cm |
| XXL | 93 - 96 cm |
| XXXL | 97 - 100 cm |
| XXXXL | 101 - 104 cm |
stron 264
format 12,5 x 20 cm
oprawa broszurowa
Powieść science-fiction z akcją w Warszawie w roku 2056. Po wielkiej wojnie Polska jest prowincją Chin. Po rozlanej Wiśle pływają dżonki, mieszkańcy szukają zapomnienia w salonach rozrywki i tajnych palarniach opium. Adrian Górski, terapeuta uzależnień, dostaje niezwykłe zlecenie. Ma odnaleźć syna najpotężniejszego człowieka w mieście, pana Wanga. Chłopak - geniusz biochemii - zniknął, pozostawiając notes pełen dziwnych zapisków. Intrygująca wizja świata za pół wieku, w której ``rzeczywistość to nie tyle labirynt, co raczej pajęczyna``.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rafał Nowakowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rafał Nowakowski |
Samsara. Na drogach, których nie ma.
Oprawa broszurowa.
Strony360.
Format 15,5x21,5cm.
Drogi, których nie ma, prowadzą do miejsc, o jakich nie śniłeś. Świat można oglądać przez przyciemnione szyby limuzyny albo z dachu rozklekotanego autobusu. Tomek Michniewicz woli to drugie - pakuje plecak, kupuje bilet i rusza w nieznane, by przeżyć niesamowitą przygodę! \"Samsara. Na drogach, których nie ma\" to fascynująca opowieść Tomka o jego podróży po Azji - pełnej niebezpieczeństw, zaskakujących zdarzeń i ciekawych ludzi. Opowieść napisana ze swadą, rozbrajającym humorem, ale i dystansem do siebie. A także poradnik, jak w taką wyprawę wyruszyć samemu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tomek Michniewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tomek Michniewicz |
Bajkowe scenki z naklejkami. SC 6.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Moje dziecko. Część 2. Jak mądrze kochać i wychowywać dzieci w wieku szkolnym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota Zawadzka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota Zawadzka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Dodziuk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Dodziuk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Rośliny pokojowe. Najpopularniejsze gatunki w Polsce.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Izabela Sowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Izabela Sowa |
Matematyka 2001 SP kl.6 ćwiczenia cz.2
Zadania zamknięte: wyboru wielokrotnego, prawda – fałsz, dobieranie. Zadania otwarte: krótkiej odpowiedzi, rozszerzonej odpowiedzi, o charakterze problemowym. Zeszyt zawiera także czytanki matematyczne, które rozwijają umiejętności analizowania i rozumienia tekstu, a więc te, z którymi uczniowie szkoły podstawowej mają największe kłopoty.
Zeszyt ćwiczeń umożliwia indywidualizację pracy i powtórki materiału uwzględniające potrzeby każdego ucznia. Wstepny autotest pozwala na ocenę poziomu umiejętności, które będą objęte sprawdzianem. W zależności od wyniku autotestu uczeń może rozwiązywać zadania z kolejnych modułów lub skupić się na tylko tych treściach i umiejętnościach, które wypadły słabiej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Pfeiffer, Jerzy Chodnicki, Mirosław Dąbrowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Pfeiffer, Jerzy Chodnicki, Mirosław Dąbrowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nicholas Sparks |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nicholas Sparks |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ELDAR |
| Kod producenta | ELDFISIMOC |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ELDAR |
| Kod producenta | ELDFISIMOC |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Olga Lipińska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Olga Lipińska |

