| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Lekka wygodna bluzka TR1847 Perski wzór - Trand by GrandUA
Polyester 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 44 | 100 cm |
| 46 | 104 cm |
| 48 | 108 cm |
| 50 | 112 cm |
| 52 | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Elegancka bluzka z baskinką GR1350 White - GrandUA
Skład: 50% poliester, 40 % bawełna, 10 % elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
Sanicat Fresh Flowers - płyn do mycia podłogi, o dużej sile dezynfekcji 1L
Neutralne pH. Duża siła odtłuszczająca. Perfumowane naturalnymi wyciągami roślinnymi. Szybkie schnięcie. Korzyści: Doskonała czystość podłóg i innych powierzchni dzięki wyjątkowej sile odtłuszczającej.
| Usuwa zarazki i neutralizuje przykre zapachy. Troszczy się o zdrowie zwierzęcia oraz całej rodziny. | |
| Płyny do mycia podłóg Sanicat zostały opracowane z myślą o zachowaniu czystości oraz neutralizowaniu mikroorganizmów i substancji odpowiedzialnych za powstawanie przykrych zapachów i alergii dzięki zastosowaniu cząsteczek antystatycznych i perfumujących. | |
| Zawierają cząsteczki o dużej sile odtłuszczającej, która w połączeniu z doskonałymi właściwościami dezynfekującymi przyczyniają się do zachowania maksymalnej czystości podłóg w całym domu. Neutralne pH oraz zawarte aromatyczne wyciągi z roślin, posiadające aprobatę CIR (Cosmetic Ingredients Review), sprawiają, że produkt ten jest nieszkodliwy zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. | |
| Sposób działania płynu do mycia podłóg Sanicat, zapobiegającego rozwojowi alergii: Podczas mycia podłogi cząsteczki płynu rozprzestrzeniają się po otoczeniu i unoszą w powietrzu, wychwytując cząsteczki alergenne wytwarzane przez kota. Następnie cząsteczki alergenne są neutralizowane i opadają na podłogę, gdzie są niszczone. W ten sposób otoczenie pozostaje czyste i nie wywołuje nieprzyjemnych reakcji alergicznych. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sanicat Tolsa |
| Kod producenta | SN-2950 |
| EAN | 8411514802950 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sanicat Tolsa |
| Kod producenta | SN-2950 |
| EAN | 8411514802950 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077735477 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077735477 |
Samochodowe Lusterka Martwego Pola (2szt.).
Samochodowe Lusterka Martwego Pola (2szt.).
Lusterko samochodowe do obserwacji tzw. "martwego...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590774109126 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590774109126 |
Lauren Design Narzutka / Kocyk Dante 100 cm x 70 cm Granatowy pikowany + szary
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna narzuta dla psów i kotów piękne, staranne wykończenie doskonała na kanapę, fotel, czy do samochodu nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 06101101 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 06101101 |
Spódnica Model S103 Powder Pink - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 66 cm | 97 cm | 82 cm |
| M | 65.5 cm | 92 cm | 77 cm |
| S | 65 cm | 87 cm | 72 cm |
| XL | 66.5 cm | 102 cm | 87 cm |
| XXL | 67 cm | 107 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Margaret Redcoat-Crickiet-Estate M-377 Red/Green/Yellow
Najnowsza kolekcja Lato 2016 w przepięknej kolorystyce
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tessuti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Biustonosz usztywniany, typu bardotka, z efektem push up
Doskonały na mniejsze i średnie biusty
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Ramiączka całkowicie odpinane
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Ami Play smycz NX 150/2 cm fioletowe wzory
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Stringi Model Dorota White - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M026 Beige - Mosali
Polyester 68 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 104 cm | 100 cm | 100 cm |
| M | 93 cm | 100 cm | 96 cm | 96 cm |
| S | 93 cm | 96 cm | 92 cm | 92 cm |
| XL | 94 cm | 108 cm | 104 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model M006 Grey/Black - Mosali
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 60 cm | 96 cm |
| M | 59 cm | 92 cm |
| S | 59 cm | 88 cm |
| XL | 60 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Ecru |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Ecru |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
ZOLUX Szelki GALAXY 1m/10mm kol.brązowy
Wymiary: 30x170x105
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510020cho |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510020cho |
Płaszcz damski PLA025 rosso - Mattire
~Viscosa 10 %
wełna 60 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89-92 cm | 83-86 cm | 63-66 cm |
| 38 | 93-96 cm | 87-90 cm | 67-70 cm |
| 40 | 97-100 cm | 91-94 cm | 71-74 cm |
| 42 | 101-104 cm | 95-98 cm | 75-78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czerwony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Miami Ginger M-231 Red - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 87-90 cm | |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 83-85 cm | |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |

