Oprawa broszurowa.
Strony 48.
Format 20,0x29,0 cm.
Jeżeli chcesz przybliżyć dziecku świat matematyki, poprzez zabawę zapoznać je z pojęciami matematycznymi i udoskonalić jego umiejętności klasyfikowania, porównywania, różnicowania, to sięgnij po \"Ćwiczenia z liczenia\". Staranna szata graficzna, ciekawe propozycje zabaw logicznych i zadań plastycznych to wszystko zdecydowanie sprzyja zdobywaniu wiedzy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Czyżykowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Czyżykowska |
Marka odzieży: Tessoro
Model odzieży: 296 Black Rubin
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Nie czyścić chemicznie
Składnik surowcowy: poliester 50%, poliamid 40%, elastan 10%,
Miejsce zapięcia: tył
OpisProducenta:
Producent GAIA - marka TESSORO sexy lingerie. Produkt wyprodukowany w Polsce.
Zmysłowy komplet składający się z dwóch części. Wykonany ze zmysłowej koronki, ozdobiony wstawkami z w kontrastowym kolorze. Seksowny biustonosz miękki, wiązany na szyi. Figi ozdobione malutkimi kokardkami.
Bielizna Tessoro jest zapakowana w pomysłowe pudełeczko ze zdjęciem przedstawiającym dany model. Idealna na prezent!
Skład: 50% poliester, 40% poliamid, 10% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: komplet
Egzamin gimnazjalny z matematyki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heiko Bellmann |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heiko Bellmann |
| Rozmiar producenta | Obwód w biodrach |
| XS | 82 - 86 cm |
| S | 84 - 88 cm |
| M | 88 - 92 cm |
| L | 92 - 96 cm |
| XL | 96 - 100 cm |
| XXL | 100 - 104 cm |
| XXXL | 104 - 108 cm |
stron 64
oprawa twarda
format 21,6 x 27,9 cm
Wszyscy chyba mają w pamięci różne wyliczanki i wierszyki, które właściwie od zawsze towarzyszą dziecięcym zabawom. ``Babcia Gąska i przyjaciele`` jest zbiorem takich urokliwych rymowanek, znanych dzieciom na całym świecie. Dodatkowym atutem książki są ilustracje, przygotowane przez Ruth Sanderson. Obrazy przyciągają wzrok i cieszą nadzwyczaj bogatą kolorystyką oraz humorem. To piękny prezent dla każdego dziecka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ruth Sanderson |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ruth Sanderson |
Czarodziejskie słowa. Wartościowe teksty dla dzieci
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Kroniki Avatarów. Tom 3. Edda.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Conor Kostick |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Conor Kostick |
Bluzka Model 71-796I-R2 Dark brown
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Madonna |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Madonna |
Marka odzieży: Bas Bleu
Model odzieży: Suzy
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: NIE
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliester 85%, elastan 15%,
Grubość: 200 DEN
Ciążowa: TAK
OpisProducenta:
Klasyczne legginsy dla przyszłej mamy.
- perfekcyjne dopasowanie
- w pasie komfortowa gumka
- od wewnątrz wyścielone miękkim pluszem
- elastyczny materiał
- grubość 200 DEN
Skład: 85% poliester, 15% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: Klasyczne
Piżama Rupin 32612 -03X 32615 -09X
| Rozmiar | Długość bluzki | Obwód w biuście | Długość spodni | Obwód w biodrach |
| S | 66 | 80-86 | 71 | 88-100 |
| M | 68 | 86-92 | 73 | 94-106 |
| L | 68 | 92-98 | 73 | 100-112 |
| XL | 70 | 98-104 | 75 | 106-118 |
Wskazówki: sugerowane pranie ręczne w wodzie o temp. max. 30 stop., prasować z max. temp. 110 stop. na lewej stronie, nie suszyć w suszarce mechanicznej, nie bielić, nie czyścić chemicznie.
Marka odzieży: gWINNER
Model odzieży: Wenda I
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 80%, elastan 20%,
OpisProducenta:
Strój kąpielowy WENDA I to jednoczęściowy, klasyczny model z kolekcji AQUASPORT. Uniwersalny krój sprawia, że strój ten doskonale sprawdza się zarówno podczas treningu jak i relaksu na basenie. Posiada okrągłe wycięcie z tyłu dla pełnej swobody ruchów. Specjalnie dopasowane kolorystycznie wstawki po bokach podkreślają talię. Dzięki dwukierunkowej rozciągliwości lycry świetnie dopasowuje się do sylwetki. Średni podkrój nogawek dopełnia całość i nadaje sylwetce piękny kształt.
Uszyty z doskonałej jakości włoskiej dzianiny firmy Carvico, która charakteryzuje się:
- odpornością na chlor
- wyjątkową odpornością na działanie promieni UV
- odpornością na mechacenie
- rozciągliwością w dwóch kierunkach
Skład: 80% poliamid, 20% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: jednoczęściowy
Przyroda Poznać i zrozumieć SP kl.5 podręcznik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brygida Baranowska, Elżbieta Szedzianis, Romana Woźnik, Robert W |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brygida Baranowska, Elżbieta Szedzianis, Romana Woźnik, Robert W |
Magiczna chemia Zagadnienia z chemii nie tylko dla olimpijczyków, gimnazjalistów i licealistów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zdzisław Głowacki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zdzisław Głowacki |
Wierszyki dla maluchów. Baba Jaga patrzy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Emilia Pruchnicka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Emilia Pruchnicka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVABI1060 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVABI1060 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Paulette Bourgeois, Brenda Clark |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Paulette Bourgeois, Brenda Clark |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jakub Małecki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jakub Małecki |
Podróż Długa i Dziwna. Drugie Odkrywanie Nowego Świata.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tony Horwitz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tony Horwitz |

