| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Iwona Wielgosik, Elżbieta Strzyżewska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Iwona Wielgosik, Elżbieta Strzyżewska |
Puzzle 1500 elementów Summertime
Marka odzieży: Figl
Model odzieży: 378
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliester 97%, elastan 3%,
Miejsce zapięcia: tył
Rodzaj dekoltu: okrągły
OpisProducenta:
Klasyczna, a zarazem elegancka sukienka damska.
- dekolt okrągły
- delikatny rękawek
- długość midi
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- ołówkowy krój
- pionowe przeszycia
- z tyłu rozporek
- model bez podszewki
- sukienka wykonana jest z gładkiego materiału
Skład: 97% poliester, 3% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: sukienka
Spodnie Spodnie Damskie Model H-31-915 BLUE
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk n soul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk n soul |
stron 328
format 12 x 19,5 cm
oprawa broszurowa
Pekin, sierpień 2008 roku. Adrien Laurnet, były agent kontrwywiadu ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo właścicielce firmy zbrojeniowej, pragnąca wybadać dyskretnie chiński rynek, ciągle zablokowany embargiem. Wszystko zostało idealnie zaplanowane, aby wizyta przebiegła spokojnie, zapewniając Adrienowi przypływ gotówki, której brak zaczyna odczuwać po rujnującym go finansowo rozwodzie. Nie wszystko da się jednak przewidzieć. Podczas ceremonii otwarcia igrzysk samolot bezzałogowy eksploduje tuż nad trybuną rządową. Czy był to zamach? Wybucha powszechna panika. Dziesiątki tysięcy obywateli zachodniego świata znajduje się nagle pod kontrolą wojska. Od tej chwili nikomu nie wolno opuścić miasta. Wszystkie ambasady są w stanie wrzenia, ale nie mogą wiele zdziałać. Wygląda na to, że ziścił się najgorszy możliwy sen organizatorów mistrzostw...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Daniel Hervouet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Daniel Hervouet |
Koszulka Desire + stringi GRATIS!
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
format 14 x 20 cm
oprawa miękka
Bloki zawierają zestawy ćwiczeń, dzięki którym dzieci rozwiną zręczność manualną, nauczą sie rozpoznawać i pisać cyfry, litery oraz całe wyrazy, rozumieć i tworzyć proste zdania, kreślić linie i rysować proste figury, nie będą miały kłopotów z tabliczką mnożenia, a przede wszystkim- rozwiną samodzielne myślenie. Ćwiczenia, prezentowane w formie zabawy, zawieraja krzyżówki, szarady magiczne karty i najróżniesze zagadki logiczne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Uhma, Mirosława Łątkowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Uhma, Mirosława Łątkowska |
stron 550
format 17x24 cm
oprawa twarda
\"Ukazała się książka wybitnej dziennikarki Małgorzaty Szejnert z Warszawy, kwoki (pardon!) szkoły reporterów `Gazety Wyborczej`, która po przejściu w stan dziennikarskiego spoczynku (daj nam Boże taką energię po sześćdziesiątce!) postanowiła dogłębnie zbadać miejsce na ziemi, które znamy jako Giszowiec i Nikiszowiec. Zetknęła się z Giszowcem 20 lat temu, znała moje filmy i zbierała materiały przez całe lata. Kiedy uwolniła się z etatu, przystąpiła do dzieła. Powstało imponujące dokonanie sztuki dziennikarskiej, zachwycająco bogate, zawsze konkretne, ale obiektywne. \"
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Szejnert |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Szejnert |
Język angielski My matura success Pre Intermediate ćwiczenia LO
- Regularne powtórki pomagają uczniom śledzić postępy w nauce i zawierają kolejne zadania maturalne oswajające ich z formatem egzaminu.
- Strategie maturalne oraz Bank funkcji językowych praktycznie wspierają przyszłych maturzystów.
- Ogromna ilość nagrań i ćwiczeń na rozumienie ze słuchu oraz lekcje Writing z zadaniami w formacie egzaminacyjnym krok po kroku przygotowują do matury.
- Wszystkie niezbędne na egzaminie słowa są zebrane w leksykalnych zestawieniach i utrwalane w zeszycie ćwiczeń.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lindsay White, Beata Trapnell, Dominika Chandler |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lindsay White, Beata Trapnell, Dominika Chandler |
Religia Jesteśmy dziećmi Bożymi 5-latka poradnik metodyczny Edukacja przedszkolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
Chemia GIMN kl.1-3 podręcznik cz.3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrzej Reych, Bożena Kałuża |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrzej Reych, Bożena Kałuża |
Historia Opowiem Ci ciekawą historię SP kl.6 ćwiczenia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Wołosik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Wołosik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | David Baldacci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | David Baldacci |
Spodnie Spodnie Model SSP1500BE
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Top Secret |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Top Secret |
Niegrzeczne dziewczynki w Biblii. Czego możemy się od nich nauczyć?.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Liz Curtis Higgs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Liz Curtis Higgs |
Koszulka Adoria chemise + stringi GRATIS!

