TORBA POKROWIEC NA KOŁNIERZE ORTOPEDYCZNE TRM-7
| Wysokość |
|
35 cm
|
| Szerokość |
|
6 cm
|
| Długość |
|
65 cm
|
| Waga |
|
0,6 kg
|
| Pojemność |
|
17 litrów
|
| Przeznaczenie |
|
Dla ratowników
|
Pokrowiec z każdej strony usztywniony jest specjalną pianką. Posiada 2 uchwyty pozwalające na przenoszenie go w ręku. Zamykany na gruby suwak, który gwarantuje bezproblemowe zamykanie i otwieranie. Maksymalnie do pokrowca można włożyć 6 sztuk kołnierzy. Użyte materiały: nici rdzeniowe COATS EPIC, materiał CODURA RIP-STOP wzmocniony dodatkowym, mocniejszym splotem, gwarantują niespotykaną dotąd odporność na przetarcia i rozerwania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TORBA POKROWIEC NA KOŁNIERZE ORTOPEDYCZNE TRM-17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TORBA POKROWIEC NA KOŁNIERZE ORTOPEDYCZNE TRM-17 |
Sukienka Model L196 Powder Pink - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 96 cm | 92 cm | 72/82 cm |
| M | 100 cm | 92 cm | 88 cm | 68/78 cm |
| S | 100 cm | 88 cm | 84 cm | 64/74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
TETRA Test NH3/NH4+ - Zestaw do pomiaru zawartości amoniaku (NH3) w wodzie słodkiej i morskiej 3Rea
Przeznaczony do wody słodkiej i słonej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T735026 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T735026 |
POMPA HYDRAULICZNA JOHN DEERE 550/1/36816
Numery do celów porównawczych:
550/1/36816
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17071AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17071AE |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model D.8153 Navy - Ewlon
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- lekko usztywniane miseczki
- dekolt wykończony jest kontrastową lamówką
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu wiązanie
- boczki wzmocnione dodatkową siateczką
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- klasyczne figi
- przód w groszki
- tył jednolity
- z przodu kontrastowa lamówka
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
- wzór w kontrastowe groszki
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 38C | 95-100 cm | 75-80 cm | C |
| 38D | 95-100 cm | 80-85 cm | D |
| 40C | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 40D | 101-108 cm | 80-85 cm | D |
| 40E | 101-108 cm | 85-90 cm | E |
| 42D | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | E |
| 42F | 110-116 cm | 90-95 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
Prostownik Automatyczny 6~12V 6A.
Wskaźnikiem Stanu Naładowania Akumulatora.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415470 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415470 |
Bluza Damska Model 330 Black - Figl
Ciepła stylowa narzutka damska dostepna w dwóch kolorach.
- rękaw długi
- po bokach kieszenie
- luźno opadające przody
- komfortowy, swobodny fason
- na ramionach wkłady barkowe (tzw. poduszki)
- narzutka wykonana z ciepłej wełnianej dzianiny
Polyester 57 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
ROCKOWE BOTKI K1711001G CNBK1711001G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Trixie Ręcznik / szlafrok kąpielowy dla psa rozmiar XS
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23481 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23481 |
TRIXIE Drapak Luca dla kota 70 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-44807 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-44807 |
GORSENIA BIUSTONOSZ K 046 NEMEZIS
Piekny zmysłowy usztywniany biustonosz. Zdobiony koronką , oraz połyskującym materiałem. Idealnie podtrzymuje każdy biust.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 65H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 65H |
HALKA MILAN (satyna) czerwony - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 62 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 62 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 62 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 62 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| XXXL | 62 cm | 116-120 cm | 110-114 cm | 90-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
Bluza Damska Model M541 Wzór 58 Blue - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model L194 Black - Lemoniade
Klasyczna wiskozowa bluzka.
- wydłużony tył
- przód zdobi kieszonka
- dekolt okrągły
- dekolt wykończony surowo
- krótki rękaw
- bluzka wykonana jest z wysokiej jakości, rozciągliwej, wiskozowej dzianiny
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 71 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Corinne set Red/Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Bateria Alkaliczna Energizer 9V.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154180 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154180 |
Sukienka Model S28 Blue - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 89 cm | 98 cm | 86 cm | 78 cm |
| 38 | 89,5 cm | 102 cm | 90 cm | 82 cm |
| 40 | 90 cm | 106 cm | 94 cm | 86 cm |
| 42 | 90,5 cm | 110 cm | 98 cm | 90 cm |
| 44 | 91 cm | 114 cm | 102 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka Top Model Epi Black - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model ABK0101 Multicolor - ABG
Polyester 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Model 94-9 Malina - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 102 cm | 98 cm | 80 cm |
| M | 98 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 92 cm | 90 cm | 70 cm |
| XL | 106 cm | 102 cm | 84 cm |
| XS | 88 cm | 84 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |

