Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Tamara Blu Scuro-Coralmania-Smile M-399 Coral/Green - M
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Tworzą zmysłowy dekolt i optycznie powiększają piersi
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
Świetne kolory, idealne na plażę
Regulowane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi z pęknięciami po bokach.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
GF Bluza Czerwona na zamek B47/3
Wymiary:
B-28-32 cm
E-34-40 cmJak mierzyć psa? Na drugim obrazku wyszczególniono liniami poszczególne miejsca psa, według których łatwiej dopasować wymiary produktu do rozmiarów pieska. a - obwód szyib - długośc grzbietuc - odległosc miedzy środkiem przedniej i tylniej łapyd - odległosc od łapy do szyie - obwód w kłębief - obwód tylnej łapy w udzie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model 44-6 Navy - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Kombinezon Damski Model MOE305 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 150 cm | 100 cm | 94 cm | 80 cm |
| M | 149 cm | 96 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 148 cm | 92 cm | 86 cm | 72 cm |
| XL | 151 cm | 104 cm | 98 cm | 84 cm |
| XXL | 152 cm | 108 cm | 102 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model 230036 Blue/White - Enny
Elegancka wzorzysta sukienka.
- luźny krój z podkreśloną talią
- w pasie ściągacz
- dekolt na stójce z rozcięciem
- rękaw krótki wykończony gumką
- z przodu zapięcie na guziki
- dół na podszewce
- po bokach delikatne rozporki
- sukienka uszyta jest z cienkiej granatowej tkaniny w biały, geometryczny wzór
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 110 cm | 106 cm | 96 cm |
| 38 | 111.5 cm | 110 cm | 100 cm |
| 40 | 113.5 cm | 114 cm | 104 cm |
| 42 | 115 cm | 118 cm | 108 cm |
| 44 | 116.5 cm | 122 cm | 112 cm |
| 46 | 118 cm | 128 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
Profesjonalny Wielofunkcyjny Lokalizator GPS+Podsłuch Otoczenia itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862022 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862022 |
TETRA Tetratec EX 600 Motor head - głowica
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167216 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167216 |
Bluzka Model Nora Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Bluzka model T199/1 Black - Tessita
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 55 cm | 110-114 cm | 104-108 cm | 86-90 cm |
| L/XL | 55 cm | 102-106 cm | 96-100 cm | 78-82 cm |
| S/M | 55 cm | 94-98 cm | 88-92 cm | 70-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
Vitapol Pokarm owocowy dla świnki morskiej 350g.
Skład: Ziarno zbóż i produkty zbożowe (50%), mieszanka paszowa w granulacie (25%), owoce (17%), produkty piekarnicze (4%), nasiona oleiste (4%).Analiza: białko roślinne 15%, włókno 9,6%, tłuszcz rośliny 4,2 %, witaminy, składniki mineralne, cukry, skrobia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1301 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1301 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
Bluzka Model Sitivi Ecru - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Top Heli TH6300-5 6030-5 Balance Bar - Stabilizator
Częśc pasuje również do modelu 6030
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-06 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-06 |
Sukienka Model 196-2 Khaki - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 128 cm | 100 cm |
| M | 92 cm | 120 cm | 92 cm |
| S | 88 cm | 116 cm | 88 cm |
| XL | 104 cm | 132 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Szpieg Komputera PC Ukryty w Klawiaturze USB - 2MB.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752122 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752122 |
Koszula Damska Model ABK0036 Beige - ABG
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 82 cm |
| 36 | 63 cm | 86 cm |
| 38 | 63 cm | 90 cm |
| 40 | 63 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
Kombinezon o wygodnym, prostym kroju MM6007 Brown - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Brązowy |
TRIXIE Piłka kauczukowa piszcząca 6 cm
Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-34841 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-34841 |
TRIXIE Uprząż Top Trainer rozmiar XL 46 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-13006 |
| EAN | 4011905130064 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-13006 |
| EAN | 4011905130064 |
Bezrękawnik Model TriKolor Bordo - Exzo
Elastan 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Czerwony |

