| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
Koszmarny Karolek strzela gola + plakat.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francesca Simon |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francesca Simon |
Jura Krakowsko-Częstochowska. Mapa turystyczna skala 1:50 000
Biblioteczka opracowań 21. Granica
oprawa miękka
format 11,5 x 16,5 cm
Biblioteczka opracowań to seria wydawnicza prezentująca omówienia problemowe lektur szkolnych adresowane do uczniów i nauczycieli szkół średnich i podstawowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irena Nowacka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irena Nowacka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | David J. Wilmes |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | David J. Wilmes |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Di Toft |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Di Toft |
Przedwiośnie. Lektura z opracowaniem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefan Żeromski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefan Żeromski |
Leksykon terminów metodologicznych. Nauki pedagogiczne i pokrewne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alicja Joanna Siegień-Matyjewicz, Marta Guziuk-Tkacz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alicja Joanna Siegień-Matyjewicz, Marta Guziuk-Tkacz |
Wróżki. Moja pierwsza książka twórczych zabaw
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Włoski w cztery tygodnie. Etap 2.
format 12,5 x 18 cm
Zawiera: podręcznik, 2 CD audio.
Marka odzieży: Gaia
Model odzieży: 486P Janice
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: poliamid 70%, poliester 20%, elastan 5%,
OpisProducenta:
Klasyczne figi wykonano z gładkiej mikrofibry w połączeniu z piękną koronką.
Do kompletu polecamy biustonosz Janice.
Skład: 70% poliamid, 20% poliester, 5% elastan, 5% bawełna.
Płeć: Kobieta Typ: Figi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Dobies |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Dobies |
Marka odzieży: Italian Fashion
Model odzieży: Lazur bokser
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: bawełna 95%, elastan 5%,
OpisProducenta:
Rewelacyjne figi damskie w modnych kolorach.
- klasyczny krój
- z przodu wstawki z pięknej koronki
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku, rozciągliwej bawełny
Skład: 95% bawełna, 5% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: Figi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Erica Fischer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Erica Fischer |
stron 116
format 13 x 20 cm
oprawa twarda
Autor-poeta tragiczny, któremu nie dane było rozwinąć własnej, niepowtarzalnej wizji świata zamkniętego w strofy, a jednocześnie tak realnego wobec dziejów historii. Bliski poetom romantycznym życiorys żołnierza Powstania Warszawskiego na zawsze został wpisany do najbardziej okrutnych kart poezji polskiej. W tomiku czytelnik znajdzie wiersze znane i te mniej popularne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Krzysztof Kamil Baczyński |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Krzysztof Kamil Baczyński |


_K38620.jpg)