Marysia i wesoły dzień w przedszkolu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alexis Nesme, Nadia Berkane |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alexis Nesme, Nadia Berkane |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Rozmiar | Obwód bioder |
| S | do 96 cm |
| M | 96-100 cm |
| L | 100-104 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Barbie i magiczne baletki KR 272
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Gramatyka przejrzyście. Język polski
Trzeci zeszyt pięciolatka. Biblioteczka mądrego dziecka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Wiśniewska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Wiśniewska |
Hello Kitty. W dobrym humorku.
Oprawa twarda.
Strony 28.
Format 24,5x23,5 cm.
Na pewno czasami bywa ci smutno i źle. Hello Kitty też nie zawsze jest wesoło - i w tej książeczce opowie ci o skutecznych sposobach na pozbycie się złego humoru.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Fabianowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Fabianowska |
Kostium kąpielowy Summer Smile M-364
| Rozmiar kostiumu | Obwód w biuście | Obwód pod biustem | Obwód bioder | Wysokość tyłu fig |
| S | 80-83 cm | 68-73 cm | 82-88 cm | 21 cm |
| M | 84-86 cm | 71-76 cm | 86-92 cm | 22 cm |
| L | 87-89 cm | 74-79 cm | 90-96 cm | 23 cm |
| XL | 90-92 cm | 77-82 cm | 94-100 cm | 24 cm |
| 2XL | 93-94 cm | 80-85 cm | 98-104 cm | 25 cm |
LALKA BOBAS JULKA /71655/ MÓWIĄCA PO POL
PrestaShop. Sklep internetowy szyty na miarę
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Witold Wrotek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Witold Wrotek |
Marka odzieży: Enny
Model odzieży: 200065
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliester 70%, wiskoza 25%, elastan 5%,
Miejsce zapięcia: tył
Rodzaj dekoltu: okrągły
OpisProducenta:
Elegancka bluzka wykonana z delikatnej tkaniny. Lekka bluzka z długimi rękawami i delikatnym dekoltem z subtelną trójkątną łezką. Całości dopełnia biżuteryjna ozdoba przy dekolcie. Bluzka z efektownym kwiatowym wzorem. Z tyłu dyskretne zapięcie na kryty zamek. Bluzkę warto zestawić z gładką spódnicą midi.
Skład: 70% poliester, 25% wiskoza, 5% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: długi rękaw
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mario Puzo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mario Puzo |
Oprawa broszurowa.
Format 24,0x32,0 cm.
Zabawa w konstruowanie pomoże dziecku rozwijać zdolności manualne i wyobraźnie przestrzenną, które są niezbędne dla jego rozwoju. Konstrukcję można wykonać bez użycia kleju i nożyczek, jest to bardzo łatwe dzięki instrukcjom, które krok po kroku wskazują kolejność zadań.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Biesy. Lektura z opracowaniem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiodor Dostojewski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiodor Dostojewski |
oprawa miękka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agata Christie |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agata Christie |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cora Gofferje |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cora Gofferje |
Egzamin teoretyczny Testy kat. B wersja 2.6 2014 CD


_J617.jpg)