| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Barbara Gulewicz, Anna Lauda-Michalska, Joanna Piętka-Baumgart, |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Barbara Gulewicz, Anna Lauda-Michalska, Joanna Piętka-Baumgart, |
Te wspaniałe maszyny. Mała encyklopedia dla ciekawskich Youpi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Skrzydłowska-Kalukin, Dorota Zawadzka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Skrzydłowska-Kalukin, Dorota Zawadzka |
Tajemnica Brokeback Mountain / Pocket
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Annie Proulx |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Annie Proulx |
stron 136
format 16,5 x 21,0 cm
oprawa miękka
Popularność labradorów rośnie z dnia na dzień i nie ma w tym nic dziwnego, są to bowiem psy niezwykle przyjacielskie, posłuszne i łatwe do wyszkolenia. Wyśmienicie sprawdzają się w roli psów przewodników, ratowniczych i policyjnych. Ich zrównoważony charakter i łagodne, wesołe usposobienie sprawiają, że często wykorzystuje się je także w dogoterapii. Labradory są pozbawione jakichkolwiek śladów agresji, a przy tym uwielbiają zabawy z dziećmi, dlatego też doskonale nadają się na psa rodzinnego. W książce znajdziesz informacje na temat historii i wzorca rasy, charakteru i temperamentu tych psów. Porady dotyczące żywienia, pielęgnacji i szkolenia. Dowiesz się także, co zrobić, by założyć hodowlę i jak z powodzeniem wystawiać psa na konkursach.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gerard Sasias |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gerard Sasias |
Puzzle 2000 elementów Travel - Venice
Marka odzieży: Axami
Model odzieży: V-5342 Catch me
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: poliamid 88%, elastan 8%, poliester 4%,
Troczki: TAK
Troczki regulowane: TAK
Fiszbiny pionowe: TAK
Liczba haftek poziomych: 2
Miejsce zapięcia: tył
OpisProducenta:
Ten intrygujący model kusi wycięciami i geometrycznym wzorem, który podkreśli wcięcie Twojej talii. Pas do pończoch Catch Me to doskonała propozycja, gdy szukasz czegoś wyjątkowego, zmysłowego i kobiecego! Model posiada pionowe fiszbiny, regulowane troczki oraz zapięcie na haftki z tyłu.
Do kompletu polecamy biustonosz oraz stringi Catch Me.
Skład: 88% poliamid, 8% elastan, 4% poliester.
Płeć: Kobieta Typ: wysoki
Marka odzieży: Gabriella
Model odzieży: Rufy Code 729
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 85%, elastan 15%,
Grubość: 20 DEN
OpisProducenta:
Ekskluzywne fantazyjne rajstopy wykonane z włókna Lycra podwójnie oplecionego jedwabiem poliamidowym. Bez wydzielonej części majteczkowej z bawełnianym klinem, szyte płaskim szwem.
Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: Wzorzyste
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brian Tracy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brian Tracy |
Narysuj- nic nie mów!
Powiedz- nie patrz!
Babelo to gra totalnie towarzyska; to znacznie więcej niż zwykłe kalambury. Na kartach znajdują się setki niebanalnych haseł dla wymagających graczy, znudzonych odgadywaniem tytułów kinowych hitów. Elastyczne zasady gry umożliwiają nie tylko rozgrywkę drużynową, ale również indywidualną, zaś karty specjalne zwiększają poziom interakcji pomiędzy Wami.
W trakcie gry czeka Was pokazywanie, rysowanie, odgadywanie- we wspólnym wyścigu do mety w krainie poplątanych języków: BABELO.
Zawartość pudełka:
- 165 kart z pytaniami,
- plansza do gry,
- 6 pionków do gry,
- klepsydra,
- notes,
- instrukcja.
Liczba graczy: 3+
Wiek: 8+
Stringi Basic Edith 2421 białe
UTAJONE POZNANIE - Poznawcza psychologia nieświadomości
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Geoffrey Underwood |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Geoffrey Underwood |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marcin Mortka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marcin Mortka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Robert Ludlum |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Robert Ludlum |
Kąpielówki Jason2 M-108 czarno-jasno-niebieskie
| Rozmiar | Obwód poniżej pasa (na wysokości górnej części kąpielówek) |
| M | 80 - 84 cm |
| L | 85 - 88 cm |
| XL | 89 - 92 cm |
| XXL | 93 - 96 cm |
| XXXL | 97 - 100 cm |
| XXXXL | 101 - 104 cm |
Rabarbar Barbary. Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania prawidłowej wymowy głoski \\\"r\\\".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Czerniakowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Czerniakowska |
Wymiary obrazków po ułożeniu: 26,8 x 18 cm.
Wiek: 3+.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Emilia Kiereś |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Emilia Kiereś |
Język angielski Today! 2 podręcznik SP
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tamzin Thompson, David Todd |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tamzin Thompson, David Todd |

