| Tabela rozmiarów w cm. | Obwód w biuście | Obwód w talii | Obwód w biodrach | Długość sukienki |
| S | 82-86 | 68-72 | do 100 | 65 |
| M | 87-92 | 73-76 | do 105 | 65 |
| L | 93-98 | 77-80 | do 110 | 67 |
| XL | 99-104 | 81-84 | do 115 | 67 |
Stringi Alexa II S-225/1 czarne
Puzzle 20 elementów Maxi The Ugly Duckling
Wiek: 4+
Format obrazka: 59 x 40cm
Puzzle konturowe
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JULIMEX |
| Kod producenta | JULBS04 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JULIMEX |
| Kod producenta | JULBS04 |
Rynek usług zarządzania nieruchomościami
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KATARZYNA NAJBAR |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KATARZYNA NAJBAR |
Zabawa i nauka z krasnalami. Zagadki dla przedszkolaków. Książeczka z ćwiczeniami dla dzieci od 4 la
strony 80
format 14x20 cm
oprawa broszurowa
\"Zabawa i nauka z krasnalami\" to książeczka z ćwiczeniami usprawniającymi zdolności manualne dzieci, wpływającymi na rozwój spostrzegawczości i wyobraźni, będącymi świetnym sposobem na nudę!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Puzzle maxi 30 elementów Jej Wysokość Zosia - miarka
Wiek: 3+
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Janusz Andrzej Zajdel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Janusz Andrzej Zajdel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Kuferek przedszkolaka Prace plastyczne Roczne przygotowanie przedszkolne Edukacja przedszkolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Patrycja Prószyńska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Patrycja Prószyńska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tom Clancy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tom Clancy |
Kąpielówki Imago Niebieskie w paski
| Rozmiar | Obwód poniżej pasa |
| S | 72-80 cm |
| M | 82-88 cm |
| L | 90-96 cm |
| XL | 98-104 cm |
Top Damski Model L-37-019 NAVY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk and soul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk and soul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agustin Sanchez Vidal |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agustin Sanchez Vidal |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marek Kosiński, Renata Krzyściak-Kosińska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marek Kosiński, Renata Krzyściak-Kosińska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Honorata Jakubowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Honorata Jakubowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Andrzejczuk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Andrzejczuk |
Witaj szkoło! kl.1 przewodnik metodyczny ze scenariuszami zajęć i rozkładem materiału cz.1 Edukacja
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |


_V17827.jpg)