Zeszyty ćwiczeń są dokładnie dostosowany do najnowszego darmowego podręcznika MEN dla klasy I.
1/ w tej samej kolejności realizują tematy
2/ realizują zadania tylko zasygnalizowane w podręczniku, a zwyczajowo związane z zeszytami ćwiczeń (czyli rozwijające umiejętności manualne, utrwalające wiedzę i sprawdzające jej opanowanie)
3/ realizują podstawę programową MEN dla kl. 1
4/ działają dokładnie tak, jak zeszyty ćwiczeń, które realizowane będą w szkole, ale będą stanowić uzupełnienie edukacji, a nie jej powtarzanie.
5/ zagwarantują więc pomoc w lepszym opanowaniu materiału uczniom mającym problemy lub dodatkowe zadania dzieciom zdolnym, wymagającym większej liczby zadań.
Seria zawiera 4 zeszyty:
Jestem uczniem - zeszyt 1
Już się uczę - zeszyt 2
Poznaję litery i liczby - zeszyt 3
Piszę i liczę - zeszyt 4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Wiśniewska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Wiśniewska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hanna Wypych, Tomasz Ciesielski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hanna Wypych, Tomasz Ciesielski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dominique De Vorges |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dominique De Vorges |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chris Tvedt |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chris Tvedt |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Weiler |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Weiler |
Wydarzenia, które wstrząsnęły światem 1945-2010.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marek Borucki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marek Borucki |
| Rozmiar producenta | Obwód w biodrach |
| XS | 82 - 86 cm |
| S | 84 - 88 cm |
| M | 88 - 92 cm |
| L | 92 - 96 cm |
| XL | 96 - 100 cm |
| XXL | 100 - 104 cm |
| XXXL | 104 - 108 cm |
Błyskawiczne sprawdziany. H-CH (2)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Ofiarowana. Moje życie w sekcie scjentologów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jenna Miscavige Hill |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jenna Miscavige Hill |
stron 324
format 15 x 22,5 cm
oprawa broszurowa
Dieta South Beach to program zdrowotny stworzony przez lekarza kardiologa Arthura Agatstona, by pomóc pacjentom z nadwagą, który redukuje ryzyko zachorowania na cukrzycę, zawał serca i wylew przy jednoczesnej utracie masy ciała.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Arthur Agatston |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Arthur Agatston |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrew Laughin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrew Laughin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrew Morton |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrew Morton |
Co tylko zechcesz. 40 lekcji dla nowoczesnego biznesmena
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Derek Sivers |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Derek Sivers |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Kańtoch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Kańtoch |
Śliczny żakiet idealny zarówno do codziennych, jak i eleganckich stylizacji.
- klasyczny krój
- długi rękaw
- zapinany na guzik
- do kompletu polecamy spodnie 257
Skład: 65% poliester, 35% wiskoza.
Podszewka: 100% poliester.Płeć: Kobieta Typ: Żakiet
Rozmówki francuskie. Z nami się dogadacie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Język polski Hurra!!! 1 podręcznik studenta / poziom A1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aneta Szymkiewicz, Małgorzata Małolepsza |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aneta Szymkiewicz, Małgorzata Małolepsza |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nora Roberts |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nora Roberts |
Opowieści z Narnii. Siostrzeniec czarodzieja. Książka audio 4 CD
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | C.S. Lewis |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | C.S. Lewis |
Boso przez świat. Ekwador. DVD
stron 2
format 13,5 x 19 cm
Wojciech Cejrowski- trzeci w historii Polak przyjęty do Royal Geographical Society ( Królewskie Towarzystwo Geograficzne) w Londynie. Od dwudziestu lat organizuje wyprawy w najdziksze zakątki kuli ziemskiej. W serii programów telewizyjnych ``Boso przez świat`` z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadza po egzotycznych zakamarkach świata. Tym razem zaprasza do Ekwadoru.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Cejrowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Cejrowski |

