Ten praktyczny przewodnik turystyczny opisuje najpiękniejsze podróże motocyklowe przez Chorwację. Prowadzą one po krętych trasach widokowych i stromych przełęczach, wyspach Krk i Cres, do Splitu, Zagrzebia oraz w głąb lądu.
To nieodzowny towarzysz podróży: bogato ilustrowany, z aktualnymi informacjami o atrakcjach turystycznych oraz wskazówkami dla motocyklistów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HANS MICHAEL ENGELKE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HANS MICHAEL ENGELKE |
Przyroda Ciekawi świata SP kl.4 ćwiczenia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Augustowska, Małgorzata Gajewska, Elżbieta Bytniewska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Augustowska, Małgorzata Gajewska, Elżbieta Bytniewska |
Interdyscyplinarność i transdyscyplinarność pedagogiki - wymiary teoretyczny i praktyczny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiktor Żłobiecki, Rafał Włodarczyk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiktor Żłobiecki, Rafał Włodarczyk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
stron 78
format 14,5 x 20,5 cm
oprawa miękka
Kwiaty zła to wybór najpopularniejszych wierszy Charlesa Baudelaire\"a będących zapowiedzią francuskiego symbolizmu. Jest to zbiór pełen rozterek człowieka przełomu wieków wyrastających z kryzysu kultury, religii i systemów filozoficznych. Autor snuje refleksje o artyście i jego miejscu w świecie. Podejmowane przez niego problemy mają charakter ogólnoludzki i ponadczasowy, mówią o kwestiach bliskich każdemu człowiekowi. Zaskakująca dla odbiorców jest formuła utworów - wywołują one u czytelnika poruszenie, a czasem nawet oburzenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Charles Baudelaire |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Charles Baudelaire |
Ortografia. Komiksy ćwiczenia zadania
oprawa miękka
stron 128
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Owsińska-Miedzińska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Owsińska-Miedzińska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
Oprawa broszurowa.
Strony 404.
Format 13,0x20,0cm.
Współczesna polska powieść opowiadająca o romantycznej miłości, która ma szansę odrodzić się po latach. Małgorzata i Piotr ułożyli sobie życie, choć nigdy tak naprawdę o sobie nie zapomnieli. Małgorzata przeżywa kryzys w małżeństwie i wybiera się z synem na wymarzone wakacje; Piotr wyjeżdża za granicę, by rozpocząć nowe życie i odciąć się od przeszłości. Przypadkowe spotkanie w samolocie lecącymdo Egiptu może odmienić ich życie. Jednak przeszłość pełna jest niedomówień, które mogą rozdzielić ich po raz kolejny...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Siwek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Siwek |
Magiczny Tarot Zakonu Złotego Brzasku (książka + karty)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sandra Tabatha Cicero, Chic Cicero |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sandra Tabatha Cicero, Chic Cicero |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joseph Conrad |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joseph Conrad |
Zanim będę uczniem Wiem więcej 6-latka ćwiczenia Edukacja przedszkolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Magdalena Korsak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Magdalena Korsak |
Rozmówki polsko - holenderskie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Barbara Kosmowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Barbara Kosmowska |
Warzywnik. Zakładanie i pielęgnacja. ABC Ogrodnika
format 18 x 21,5 cm
stron 112
oprawa twarda
Jak założyć warzywnik w małym ogrodzie. Warzywa można uprawiać nawet w małym ogrodzie w dowolnym miejscu - na rabacie wśród kwiatów, pod oknem, przy schodach, wzdłuż ścieżki. Mogą też być ozdobą ogrodu. Nie wierzysz? Sprawdź. W poradniku znajdziesz informacje, jak założyć i pielęgnować warzywnik, jak uprawiać go w kolejnych latach, jak komponować rośliny oraz jak przechowywać i konserwować zebrane warzywa, by zachowały wartości odżywcze i smakowe. Uzupełnieniem poradnika jest kalendarz uprawy na cały rok oraz katalog ze zdjęciami i opisami 50 wartościowych gatunków dobrze znoszących polskie warunki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elżbieta Sikora |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elżbieta Sikora |
Wielka Wojna Ojczyźniana 1941-1945
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Christian Hartmann |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Christian Hartmann |
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |

