| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Marka odzieży: Makadamia
Model odzieży: M204
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: wiskoza 95%, elastan 5%,
Miejsce zapięcia: tył
Rodzaj dekoltu: okrągły
OpisProducenta:
Elegancka sukienka damska.
- dekolt półokrągły
- rękaw o długości 3/4
- podkreślona talia
- dopasowana góra
- rozkloszowany dół
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- po bokach kieszenie
- sukienka wykonana jest lekko rozciągliwego materiału
- subtelny wytłaczany wzór o kwiatowym motywie
Skład: 95% wiskoza, 5% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: sukienka
Usypianki do łóżeczka... Audioboo 3CD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Wielka encyklopedia malarstwa polskiego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Sprawdzanie umiejętności w nauce języka obcego. Kontrola- Ocena- Testowanie
oprawa miękka
format 20 x 28,5 cm
Książka ta to prawie encyklopedia technik kontroli ustnej i pisemnej, niezbędna dla każdego przyszłego nauczyciela języka obcego, zaś nauczycielowi czynnemu- pomoże w usystematyzowaniu wiedzy już posiadanej i podsunie wiele cennych pomysłów do natychmiastowego zastosowania w codziennej praktyce.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hanna Komorowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hanna Komorowska |
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrzej Lipiński |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrzej Lipiński |
Lokomotywa teatralna. Inscenizacje na każdą okazję.Gimnazjum.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Wieczorek, Dorota Wieczorek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Wieczorek, Dorota Wieczorek |
Sukienka Sukienka Model Karla 06-112-0703
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ryłko Fashion |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ryłko Fashion |
Język niemiecki zawodowy w gastronomii ćwiczenia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Dul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Dul |
Co się kryje w krainie dinozaurów?
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
FISZKI. Język angielski - Słownictwo 1A1 dla początkujących.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Star Wars. Przeznaczenie Jedi. Apokalipsa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Troy Denning |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Troy Denning |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LAMA |
| Kod producenta | LAMFI220SD |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LAMA |
| Kod producenta | LAMFI220SD |
Smak zazdrości. Klika z San Francisco.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Melissa De La Cruz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Melissa De La Cruz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |

