Nawet w najlepszych związkach bywają kryzysy.
Anka, mimo że szczęśliwa w związku z Mariuszem, zaczyna spotykać się z pociągającym Rafałem.
Jaka decyzję podejmie chłopak, kiedy dowie się o podwójnej grze swojej ukochanej?
Czy Anka wreszcie zdecyduje się z kim chce być?
Wcześniejsze dzieje Anki i jej przyjaciół poznacie w \"Błękitnym lecie\", \"Zapachu konwalii\" i \"Dali\".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Danuta Korolewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Danuta Korolewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarosław Spyra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarosław Spyra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gianni Rodari |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gianni Rodari |
Marka odzieży: VOVA
Model odzieży: V92930 Iolanthe
RodzajOferty: Wyprzedaż
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: poliamid 55%, bawełna 25%, elastan 20%,
Druty: TAK
Fiszbiny pionowe: NIE
Kieszonki na wkładki: TAK
Liczba haftek poziomych: 1
Liczba haftek pionowych: 1
Miejsce zapięcia: tył
Odpinane ramiączka: NIE
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta:
Romantyczny biustonosz typu push-up w pieknym zestawieniu kolorystycznym.
- miseczki wykonane z delikatnej koronki
- efektowny wzór
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- ramiączka ozdobne
- do kompletu polecamy figi lub stringi Iolanthe
Skład: 55% poliamid, 25% bawełna, 20% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: push-up
To mój kraj. Rośliny i zwierzęta
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jowita Sielska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jowita Sielska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jerzy Pilch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jerzy Pilch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Wiśniewska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Wiśniewska |
Spodnie Spodnie Model H000087 Red
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
Świadomość. Deir V. Etap drugi. Część 2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dimitri Wereszczagin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dimitri Wereszczagin |
| Rozmiar | Obwód bioder |
| XS | 82-88 cm |
| S | 88-94 cm |
| M | 94-100 cm |
| L | 100-106 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |
Język polski Ciekawi świata SP kl.6 podręcznik cz.2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aleksander Rawicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aleksander Rawicz |
Dar totemów. Baśnie indiańskie. Książka audio CD MP3.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vladimir Hulpach |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vladimir Hulpach |
Malowanki dla malucha. Nasi ulubieńcy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Marka odzieży: Krisline
Model odzieży: Beatriz
RodzajOferty: Wyprzedaż
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 80%, elastan 10%, bawełna 5%,
OpisProducenta:
Eleganckie szorto-stringi.
- w całości wykonane z gładkiej dzianiny
- wstawki z wzorzystej dzianiny oraz zmysłowego haftu
- do kompletu polecamy biustonosze Beatriz
Skład: 80% poliamid, 10% elastan, 5% bawełna, 5% poliester.
Płeć: Kobieta Typ: szorto-stringi
Puzzle Museum 1000 elementów - Leonardo: The last Supper
Biustonosz Abbie PU -224 perłowy
Jak każdy przedszkolak bawi się i uczy...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota Krassowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota Krassowska |
Italian Fashion Amor kr.r. sp.3/4
Marka odzieży: Italian Fashion
Model odzieży: Amor kr.r. sp.3/4
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: bawełna 100%,
Rodzaj dekoltu: okrągły
OpisProducenta:
Komfortowa piżama damska Amor.
- luźna góra typu oversize
- okrągły dekolt
- krótki rękaw typu kimono
- z przodu urocze serduszka kształcie jeża oraz napis
- tył wydłużony
- spodnie o długości 3/4 w serduszka
- nogawki proste
- po bokach kieszenie
- w pasie szeroka, wygodna gumka
Skład: 100% bawełna.
Płeć: Kobieta Typ: piżama

