| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Paulina Hendel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Paulina Hendel |
Skarpetki bezuciskowe męskie z elastanem
Mapa. Włochy 1:800 000. Marco Polo.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Koszulka Xenia + apaszka na szyje GRATIS!
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
stron 510
format 12,5 x 19,5 cm
oprawa broszurowa
Podczas chrzcin swoich wnuków rządzący twardą ręką don Domenico Clericuzio, głowa najsilniejszej amerykańskiej rodziny mafijnej, podejmuje decyzję o wyjściu z przestępczego podziemia. Chce, by odtąd jego krewni zajęli się legalnymi interesami i stali integralną częścią społeczeństwa. Szefom innych mafijnych klanów składa ofertę nie do odrzucenia - przejmą wszystkie jego intratne interesy, poza hazardem, on zaś będzie inwestował ich pieniądze, pobierając adekwatne wynagrodzenie. Mijają lata i do głosu dochodzą dawne niesnaski i nierozwiązane konflikty. Krwawe wydarzenia z przeszłości odciskają się piętnem na członkach rodu Clericuzio. Dante Santadio, brzydki, nielubiany wnuk Dona, psychopata i morderca, marzy o objęciu władzy po dziadku. Zazdrości wysokiej pozycji w Rodzinie i powodzenia u kobiet swemu stryjecznemu bratu, przystojnemu Crossowi De Lena, właścicielowi i zarządcy wielkiego kasyna w Las Vegas. Walka obu mężczyzn o przywództwo zagrozi spokojnej egzystencji Clericuzich, ale... ostatni don przewidział tę sytuację.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mario Puzo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mario Puzo |
Język niemiecki Hier und da 2 podręcznik z ćw. LO
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Nawrotkiewicz, Sylwia Rapacka, Małgorzata Lewandowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Nawrotkiewicz, Sylwia Rapacka, Małgorzata Lewandowska |
Moja pierwsza książka o koniach
format 19.7x27.0 cm
stron 46
oprawa twarda
To znakomita lektura dla dzieci i młodzieży,które interesują się tymi pięknymi zwierzętami.
*jak został oswojony dziki koń
*jak wyglądaja konie wybranych ras
*jak zapleść koniowi grzywę i ogon
*jakich barw używali Indianie do malowania koni
*konie od najmniejszych do największych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andersson Ingrid |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andersson Ingrid |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tomasz Kołodziejczak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tomasz Kołodziejczak |
stron 334
format 12,5 x 19,5 cm
oprawa broszurowa
Szanghaj lat 40. i 50. dwudziestego wieku, to świat pełen paradoksów i wewnętrznych napięć - egzotyczny, zaklęty w pradawnym rytuale, a jednocześnie skażony okrucieństwem wojny i komunistycznego reżimu. Chang ukazuje go przez pryzmat kobiecych opowieści (w zbiorze znajduje się pięć opowiadań i scenariusz filmowy). Luozhen nie znajduje dla siebie miejsca w świecie konwenansów i hipokryzji - wybierając samotne życie, opuszcza kraj, być może na zawsze. Jiayin nie może wybaczyć ojcu, który związał się z inną kobietą i opuścił matkę. Jednak jako guwernantka sama ma romans ze swoim żonatym pracodawcą. Pani Xun i pani Wu po latach wojennej i politycznej zawieruchy próbują odnowić przyjaźń, łączącą je silniej niż więzi rodzinne. Choć kobiety rozdzieliła komunistyczna władza, to obydwie uznają, że nie zawsze to polityka była przyczyną osobistych dramatów, zwłaszcza niedobranych par...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eileen Chang |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eileen Chang |
W warsztacie. Czytaj i poznawaj
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nathalie Belineau, Emilie Beaumont |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nathalie Belineau, Emilie Beaumont |
Prześniona rewolucja. Ćwiczenie z logiki historycznej
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrzej Leder |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrzej Leder |
Marka odzieży: Gorsenia
Model odzieży: K278 Marine
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 90%, elastan 7%, poliester 3%,
OpisProducenta:
Urocze figi typu \"braziliany\". Z przodu wykonane z subtelnie połyskującej dzianiny. Tył z dzianiny oraz siateczki ozdobionej kwiecistymi haftami. Brzegi dzianiny wykończone gumokoronką.
Do kompletu polecamy biustonosz Marine.
Skład: 90% poliamid, 7% elastan, 3% poliester
Płeć: Kobieta Typ: Figi
Wierszyki dla maluchów. Kropi deszczyk kap, kap, kap
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Kubuś i przyjaciele. Złota księga bajek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Michele Giuttari |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Michele Giuttari |
PUS Matematyka na wesoło 4. Zadania tekstowe II cz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maria Krupska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maria Krupska |
Kolorowanki dla malucha. Basia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piotr Żmigrodzki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piotr Żmigrodzki |

