Jaki balkon i taras
Aranżacja balkonu
Tajniki budowy tarasu
Mała architektura
Wybrane rośliny na balkon i taras
Woda i światło
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maja Popielarska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maja Popielarska |
stron 256
format 12,5x19 cm
oprawa broszurowa
Źle się dzieje na Zakuprzu! Banda włamywaczy szlifuje tam swój fach. Ale nie będą bezkarni, ponieważ ochroną zakuprzańskich posesji zajmie się iście filmowa para - Donald i Dziobas. Popisowa walka z bezprawiem, spektakularne zwroty akcji, wyścigi na motorach. Czyż to nie wymarzony scenariusz kryminalnego serialu tv? Ta i inne historie w najnowszym numerze Giganta, zatytułowanym Zarobiony bez pamięci. 250 stron komiksowych historii o Kaczorze Donaldzie, Myszce Miki i innych disneyowskich bohaterach.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Język angielski Footprints Starter ćwiczenia Edukacja wczesnoszkolna / Z poradnikiem dla rodziców
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella Lazzeri, Steve Marsland |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella Lazzeri, Steve Marsland |
Przewodnik Podróże po krajach Unii Europejskiej. Program - Scena
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Domagała |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Domagała |
Oprawa twarda.
Strony 10.
Format 15,0x15,0cm.
Książeczka twardostronicowa, która doskonale sprawdza się jako pierwsza lektura. Dzięki niej dziecko poznaje podstawowe pojęcia związane z otaczjącym je światem oraz rodziną. Świetna zabawa!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Kochańczyk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Kochańczyk |
Mój sekretny jednorożec. Magiczne zaklęcie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Linda Chapman |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Linda Chapman |
Marka odzieży: Ava
Model odzieży: 1420
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: poliamid 91%, bawełna 5%, elastan 4%,
OpisProducenta:
Kobiece figi w soczystym kolorze.
- wykonane z gładkiej dzianiny
- z przodu wstawki z pięknego haftu
- nogawki wykończone subtelną gumokoronką
- satynowa kokardka
- do kompletu można dokupić biustonosz 1420
Skład: 91% poliamid, 5% bawełna, 4% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: Figi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Paszkiewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Paszkiewicz |
Wszystko o cięciu drzew i krzewów.
Oprawa twarda.
Strony 360.
Format 19,5x26,5 cm.
Wprowadzając nas w tajniki cięcia i formowania drzew i krzewów, autor zaczyna od krótkiego kursu budowy roślin, tłumaczącego dlaczego trzeba postępować tak a nie inaczej. Jakie stosować narzędzia i techniki? Czym różni się cięcie młodych roślin po posadzeniu od cięcia \"odmładzającego? Czego nie robić, by rośliny liściaste i iglaki, żywopłoty czy pnącza, róże lub krzewy owocowe rozwijały się jak najlepiej? Setki barwnych zdjęć i rysunków pomocniczych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Helmut Pirc |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Helmut Pirc |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mario Puzo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mario Puzo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piotr Langenfeld |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piotr Langenfeld |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nathalie Belineau, Emilie Beaumont |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nathalie Belineau, Emilie Beaumont |
Mruk, opowiadania o kotkach, kotach i kociskach
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Renata Piątkowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Renata Piątkowska |
Skład: 80% poliamid, 20% elastan.
| Rozmiar | Obwód w pasie |
| S | 72-80 cm |
| M | 82-88 cm |
| L | 90-96 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-112 cm |
Blondynka na Wyspie Wielkanocnej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Pawlikowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Pawlikowska |
stron 56
format B5
oprawa miękka
Autorka pokazuje jak z przedmiotów codziennego użytku zrobić zabawki dla dziecka z niepełnosprawnością wzrokową i ruchową oraz jak zachęcać je do zabawy. Instruuje też, jak bawić się wykonanymi zabawkami aby spełniały one rolę terapeutyczno - rozwojową.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Kurczak-Wawrowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Kurczak-Wawrowska |
Marka odzieży: Obsessive
Model odzieży: Oradea chemise
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 94%, elastan 6%,
OpisProducenta:
Kusisz mała, kusisz! Dziś przed Wami wyjątkowo udany wieczór. Będzie zmysłowo, elegancko i… pikantnie! Jesteś na to gotowa? Pewnie, że tak! Otwórz pudełeczko i przekonaj się, że zostało wypełnione miłością. Po brzegi!
Kobiece detale Oradea chemise:
- elegancka koszulka z unikatowymi zdobieniami
- dekolt z błyszczącymi kamyczkami – zastępuje biżuterię!
- luźniejsze, koronkowe rękawki – zalotny detal
- koronkowe wstawki optycznie wyszczuplają talię
- z tyłu urocza łezka i zapięcie na guziczek
- w komplecie gładkie, czarne stringi
- delikatna i elastyczna tkanina
Skład: 94% poliamid, 6% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: koszulka+stringi
Kostium kąpielowy Leah Nero M-216 Czarny (57)
| Tabela rozmiarów | S | M | L | XL |
| Twój obwód w biuście |
80-82 | 83-85 | 86-88 | 89-91 |
|
Twój obwód pod biustem |
64-70 | 68-74 | 72-78 | 76-82 |
| Obwód bioder | 82-88 | 86-92 | 90-96 | 94-100 |
| Wysokość tyłu fig |
20 cm | 21 cm | 22 cm | 23 cm |
Język polski Odkrywamy na nowo SP kl.5 ćwiczenia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alicja Krawczuk-Goluch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alicja Krawczuk-Goluch |
VAT podatek od towarów i usług. Stan prawny 1 lutego 2014r.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Wyciszczak-Prus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Wyciszczak-Prus |

