Lubię czytać po polsku 2. Teksty i ćwiczenia do nauki języka polskiego jako drugiego
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGNIESZKA RABIEJ |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGNIESZKA RABIEJ |
Parki Narodowe. Prawdziwa Polska. 23 skarby przyrody (wersja dwujęzyczna)
stron 300
format 25x32 cm
oprawa twarda
Album pokazuje tylko skrawek naszego kraju, zaledwie procent jego powierzchni. 23 punkty na mapie, niczym klejnoty przypadkowo rozrzucone przez hojną naturę. Jak piękne i cenne, a jednocześnie mało znane są to miejsca przekonujemy się już po pierwszych stronach książki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Romuald Olaczek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Romuald Olaczek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irving Stone |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irving Stone |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Monika Szwaja |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Monika Szwaja |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Urszula Kozłowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Urszula Kozłowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JULIMEX |
| Kod producenta | JULFI271 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JULIMEX |
| Kod producenta | JULFI271 |
| Rozmiar producenta | Obwód w biodrach |
| XS | 82 - 86 cm |
| S | 84 - 88 cm |
| M | 88 - 92 cm |
| L | 92 - 96 cm |
| XL | 96 - 100 cm |
| XXL | 100 - 104 cm |
| XXXL | 104 - 108 cm |
Matematyka Liczę z pitagorasem SP kl.4 zbiór zadań dla Asa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stanisław Durydiwka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stanisław Durydiwka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Siri Hustvedt |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Siri Hustvedt |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ELDAR |
| Kod producenta | ELDFIADRIA |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ELDAR |
| Kod producenta | ELDFIADRIA |
OSHO Księga kobiet Duchowa siła kobieckości
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Osho |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Osho |
Marka odzieży: Alpha Male
Model odzieży: Treso sun
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Mężczyzna
Składnik surowcowy: poliester 100%,
OpisProducenta:
TRESO to nowa klasyka!
To fason dla mężczyzn, którzy chcą się wyróżnić na plaży czy basenie, ale w dyskretny sposób. Kąpielówki te są efektowne ze wzglądu na sposób łączenia kolorów jednak ich forma nawiązuje do klasyki.
Dla większego komfortu model ten jest podszyty wewnętrzną podszewką z delikatnej tkaniny na całym obwodzie, z przodu i z tyłu; w pasie posiada szeroką gumę oraz chowany sznurek wiązany od środka.
Kąpielówki wykonane są z najlepszej jakości włoskich dzianin elastycznych i dodatków renomowanych europejskich producentów. Dzianiny są szybko schnące, odporne na wodę morską i chlorowaną, posiadają powłokę antypeelingową oraz chronią przed promieniowaniem UV.
Skład: 80% poliamid, 20% elastan; podszewka: 100% poliamid.
Płeć: Mężczyzna Typ: kąpielówki
Zgadywanki 4-latka. Mała Sowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Książka z naklejkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
„Wszyscy mówią, że krowy mają cielęce spojrzenie. Jednak to spojrzenie jest nie tylko cielęce. Ono jest wredne. To spojrzenie zabójcy, które można znaleźć w jednym z kryminałów z Série noire. Czarna krowa wyciąga broń i kieruje w waszą stronę grad kul, nie przestając nawet przeżuwać swojej gumy. Bez rozterek i wyrzutów sumienia. Zlecenie jak każde inne, dla kasy. Takie są właśnie czarne krowy. Istne bydlęctwo!”
Czarne krowy to ostatnia książka Rolanda Topora, którą napisał krótko przed śmiercią. W tym nieopublikowanym dotąd zbiorze trzydziestu trzech opowiadań znaleźć można wszystkie tematy, które prześladowały autora: wyalienowanie w świecie rzeczy i pieniądza, potworność i starzenie się, lęk przed uciekającym czasem i krążącą wokół śmiercią. A wszystko to zroszone czarnym humorem, wrodzonym poczuciem groteski oraz na przemian sztubacką i niepokojącą fantazją – znakami rozpoznawczymi Topora.
Siedemnaście lat po śmierci, Topor wciąż się śmieje!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roland Topor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roland Topor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hanka Lemańska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hanka Lemańska |
Pan na Wisiołach. Krzyk mandragory
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piotr Kulpa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piotr Kulpa |
Spotkjmy się w Europie zeszyt 3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Izbaner-Bohdanowicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Izbaner-Bohdanowicz |

