| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Phil Bourjaily |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Phil Bourjaily |
Zawartość:
- plansza - polana
- 23 żetony małp w różnych kolorach
- 10 żetonów siwych małp
- 10 żetonów bananów
- 1 żeton karmienia
- 6 żetonów Przywódcy Stada
- instrukcja
Wiek: 5+
Liczba graczy: 2-4
Czas gry: 25 min.
Wychowaj szczęśliwe dziecko. Praktyczne rady dla rodziców. Samo Sedno.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Glenda Weil, Doro Marden |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Glenda Weil, Doro Marden |
| Tabela rozmiarów w cm. | Obwód w biuście | Obwód w talii | Obwód w biodrach | Długość żakietu |
| S | 80-84 | 72 | 84-90 | 70 |
| M | 85-90 | 76 | 91-96 | 70 |
| L | 91-96 | 80 | 97-102 | 71 |
| XL | 97-102 | 84 | 103-110 | 71 |
Grupa krwi A. Podręczna lista pokarmów, napojów i suplementów zgodnych z metodą
`Jedz zgodnie
format 11,5 x 16,5 cm
stron 110
Osobisty, kieszonkowy poradnik, jak zachować i odzyskać zdrowie, a takżę właściwą masę ciała metodą dr D Adamo, wyczerpująco przedstawioną w książece `Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi` Różne grupy krwi oznaczają różne właściwości chemiczne komórek ludzkiego organizmu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Catherine Whitney, Peter J. D Adamo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Catherine Whitney, Peter J. D Adamo |
Puzzle 14 elementów Kuferek - Okulary
Na gorąco. Komentarze polityczne z USA.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Janusz Subczyński |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Janusz Subczyński |
Kryzys w Szkole. Krótki Poradnik Psychologiczny
(fragment Wstępu)
Jarosław Jagieła - profesor w Instytucie Pedagogiki im. Jana Długosza w Częstochowie, kierownik Zakładu Pedagogiki Społecznej i Terapii Pedagogicznej oraz Podyplomowych Studiów Socjoterapii. Jest autorem wielu książek, m.in. Gry psychologiczne w szkole, Komunikacja interpersonalna w szkole. Jest członkiem rad naukowych czasopism Charaktery i Psychologia w szkole.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarosław Jagieła |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarosław Jagieła |
Zosia z ulicy kociej. Tom 3. Na wakacjach
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Tyszka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Tyszka |
Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Wydanie rozszerzone.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sherry Argov |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sherry Argov |
Koszulka Candy Girl + stringi GRATIS!
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
Kostium kąpielowy Fabienne Kaki M-324 militarna zieleń (141)
| S | M | L | XL | 2XL | 3XL | |
| Twój obwód w biuście | 82-84 | 85-87 | 88-90 | 91-92 | 93-94 | 95-96 |
| Twój obwód pod biustem | 64-72 | 68-76 | 72-80 | 76-84 | 80-86 | 84-88 |
| Twój obwód bioder | 84-90 | 88-94 | 92-98 | 96-102 | 100-106 | 104-108 |
| Długość kostiumu | 52 + ramiączka 15cm | 53 + ramiączka 15 cm | 54 + ramiączka 15 cm | 55 + ramiączka 15 cm | 56 + ramiączka 15 cm | 57 + ramiączka 15 cm |
| Rozmiar | Obwód pod biustem | Obwód w biuście | Obwód w biodrach | Długość kostiumu |
| S | 70-75 cm | 83-85 cm | 84-88 cm | 52 cm + 15 cm ramiączka |
| M | 75-80 cm | 86-88 cm | 87-92 cm | 53 cm + 15 cm ramiączka |
| L | 80-85 cm | 89-91 cm | 90-96 cm | 54 cm + 15 cm ramiączka |
| XL | 80-85 cm | 92-94 cm | 94-100 cm | 55 cm + 15 cm ramiączka |
| XXL | 85-90 cm | 95-97 cm | 98-104 cm | 56 cm + 15 cm ramiączka |
| XXXL | 90-95 cm | 98-100 cm | 102-108 cm | 57 cm + 15 cm ramiączka |
| XXXXL | 90-95 cm | 101-103 cm | 104-112 cm | 58 cm + 15 cm ramiączka |
John Lennon. Ilustrowana biografia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | John Blaney, Yoko Ono Lennon |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | John Blaney, Yoko Ono Lennon |
Tysiącletni Kraków. Wersja angielska
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adam Bujak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adam Bujak |
Disney Junior. Mam 3 lata UM 7
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | James Speakman, Kevin Hogan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | James Speakman, Kevin Hogan |
| Rozmiar producenta | Obwód w biodrach |
| XS | 82 - 86 cm |
| S | 84 - 88 cm |
| M | 88 - 92 cm |
| L | 92 - 96 cm |
| XL | 96 - 100 cm |
| XXL | 100 - 104 cm |
| XXXL | 104 - 108 cm |
MÓWIĘ! Wierszyki i zabawy logopedyczne utrwalające prawidłową wymowę głosek sz, ż (rz), cz, dż
format A4
stron 44
Książeczka Mówię! jest zbiorem wierszy i zabaw czyniących utrwalanie prawidłowej artykulacji zajęciem wesołym i przyjemnym. Teksty są zróżnicowane tematycznie, wprowadzają dziecko w świat poetycki, a równocześnie zachęcają do rozmów o różnych zagadnieniach związanych z otaczającym nas światem. Wiersze mogą stać się inspiracją do twórczej zabawy w domowy teatrzyk lub tematem dziecięcych rysunków. Nagromadzenie w tekstach ćwiczonych głosek sprzyja utrwalaniu ich poprawnej wymowy. Zaproponowane zabawy i ćwiczenia kształcą również - poza artykulacyjnymi - inne umiejętności. Wykreślanki, plątaniny, labirynty, skojarzenia sprzyjają rozwojowi aktywności poznawczej dziecka, kształcą spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową, doskonalą sprawność manualną. Możliwość rozwiązywania zadań pozwala na dziecięcą aktywność, czyli to, co najmłodsi lubią najbardziej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Barbara Czarnik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Barbara Czarnik |
Szlaczki zwierzaczki. Książeczka edukacyjna z naklejkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
400 stron, format: 17x24,5 cm , oprawa twarda
Rok wydania: 2006
\"Książka Allena Paula jest doskonałą analizą nikczemnej masakry w Katyniu, a jednocześnie czymś o wiele ważniejszym: stanowi do głębi przejmujące świadectwo siły ducha ofiar tej zbrodni i ostatecznego tryumfu prawdy.\" - Telford Taylor, główny amerykański oskarżyciel w procesie norymberskim.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Allen Paul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Allen Paul |

