| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124/30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124/30 |
Pasek Alfa PA038CBR/20 - brązowy, super long (XXL)
wykonany ze skóry naturalnej,
imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Połowa paska (część przy kopercie zegarka) jest pogrubiona,
natomiast przy zapięciu ma niespełna 3 mm,
więc bez problemu można założyć do niego zapięcie motylkowe.
Wyróżnia sie wśród pozostałych pasków Alfa, wysoką jakością oraz estetyką wykonania.
Pasek w wersji XXL - bardzo długi !!!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA038CBR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA038CBR/20 |
Pasek Bros 3112/BV/22 - Nylon, skórzane wstawki
Pasek posiada efektownie wyglądajace wstawki ze skóry (zakończenie paska, sprzączka oraz szlufka)
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych, jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: granatowo-biało-zielony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/BV/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/BV/22 |
Uszyty z prawdziwej skóry, granat,
imitacja skóry krokodyla,
przeszycia nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6738 80 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6738 80 /18 |
Pasek TK021/CZ/22 - czarny, czerwone wstawki
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swoich brzegach posiada wstawki z materiału
oraz przeszycia w kolorze czerwonym,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/CZ/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/CZ/22 |
Pasek do zegarka Timex T49870 (P49870)
Brązowy, wykonany ze skóry, przeszywany nicią w kolorze paska.
Na pasku oraz klamerce znajduje się logo Expedition.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49870 |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 125+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+3+do+3%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49870 |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 125 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 3 do 3,5 mm |
| Szerokość bransolety |
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszywany nicią w kolorze paska,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA010 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA010 /18 |
Pasek TK033GR/18 - granatowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/18 |
Pasek TK121CBR/B/24 - ciemny brąz, gładki z jasną nicią
Posiada delikatne przeszycia jasną nicią.
Dość masywny, mimo to miękki, łatwo dopasowuje sie do kształtu nadgarstka.
Masywna klamerka z wykończeniem matowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121CBR/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121CBR/B/24 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: beżowo-pomarańczowo-granatowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/BA/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/BA/20 |
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 10 /20 |
Pasek Hirsch Modena 24 mm - jasny brąz
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora.
Matowe wykończenie, przeszycia jasną nicią.
Paski z kolekcji Modena wykonane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, garbowanej przez włoskich mistrzów obróbki skóry w sposób nadający jej właściwości wodoodporne i wykańczanej z odwzorowaniem naturalnej struktury skóry aligatora. Odporna na działanie wody i potu skóra podszewkowa jest łączona ze skóra wierzchnia za pomocą technologii Rembordé firmy HIRSCH. Dzięki temu, ten dostępny w wielu kolorach pasek, zachowuje niesamowitą wytrzymałość przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302875/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302875/24 |
Pasek 8552/NE/20- imitacja jaszczurki
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany jasną nicią.
Pasek w stylu Rally.
Jak we wszystkich paskach Bros, pasek jest bardzo ładnie wykończony,
miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/NE/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/NE/20 |
Pasek 8917/10/19 - czarny, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 122+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 122 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 3 mm |
wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/24 |
Pasek 206/10/22 - ciemny żółty
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/10 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/10 /22 |
Pasek P194EL/02/16 - brąz, long
wykonany ze skóry cielęcej,
faktura skóry krokodyla,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Wersja przedłużana - long.
Pasek nie jest zwężany - taka sama szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P194EL/02 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P194EL/02 /16 |
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany jasną nicią.
Pasek w stylu Rally.
Bardzo ładnie wykończony, miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 355/02 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 355/02 /22 |
Tłoczony na wzór skóry aligatora.
Bardzo płaski, elegancki, idealny do klasycznych, delikatnych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8449 20 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8449 20 /18 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek na całej długości ma szerokość 16 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/06/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/06/16 |
Tłoczony na wzór aligatora.
Świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6802 10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6802 10 /18 |

