| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124BR/28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124BR/28 |
wykonany ze skóry bydlęcej,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/02 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/02 /22 |
Pasek 380/1/12/20 - czarny, pomarańczowe nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 380/1/12/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 380/1/12/20 |
Pasek do zegarka PL2/10 - czarny, gładki
Nie posiada żadnych wypełnień, po prostu sama skóra.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL2/10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL2/10 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/06 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/06 /22 |
Pasek do zegarka Timex T2P495 (P2P495)
Brązowy, wykonany ze skóry, nie posiada przeszyć.
Pasek bardzo uniwersalny, pasuje do większości zegarków
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2P495 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2P495 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek 9002/80/14 - ciemny granat
Wykonany z prawdziwej skóry, ciemny granat,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 80 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 80 /14 |
Pasek 8436/90/30 - biały, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/90/30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/90/30 |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/04/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/04/20 |
Pasek Kuki 0210/18XL - czarny, faktura krokodyla, long
wykonany ze skóry bawoła, imitacja krokodyla,
przepięknie wykonany, wysoka jakość produktu.
Pasek, dość delikatny, przeznaczony raczej do klasycznych zegarków.
Wersja przedłużana - 2 x long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210/18XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210/18XL |
wymiary:
bok 7,7 cm,
wysokość 1,2 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a9 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a9 |
Pasek TK123/NIE/24XL - czarny long, niebieskie nici
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/NIE/24XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/NIE/24XL |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska,
płaski, bardzo delikatny - 2 mm grubości.
Miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P178/01 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P178/01 /12 |
wykonany ze skóry krowy, brązowy, przeszywany nicią w kolorze paska.
Model zbliżony do wzoru 363, lecz jest bardziej płaski
(pasek 363 jest środkiem pogrubiony).
Pasek zaskakuje miękkością oraz estetyką wykonania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P354/3/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P354/3/20 |
Pasek do Timex T49940 (P49940)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49940 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 128+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | 3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49940 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 128 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | 3 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek TK117B/18 - biały, imitacja jaszczurki
Płaski, cienki, przeznaczony raczej do delikatnych, klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK117B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK117B/18 |
Zapięcie bransoletowe - motylkowe 5,0X9,0X35
Stosowane w zegarkach, gdzie zapięcie jest "schowane" pod bransoletą, z wierzchu jest praktycznie niewidoczne.
Aby sprawdzić, czy zapięcie będzie pasowało do Twojego zegarka, musisz porównać wymiary A,B,C.
Oferowane zapięcie ma wymiary:
A - 5 mm
B - 9 mm
C - 35 mm
D - szerokość zapięcia wynosi 20 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AL-5,0X9,0X35 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AL-5,0X9,0X35 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek 362/01/06/18 - czarny, czerwone przeszycia
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty czerwoną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/06/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/06/18 |
Pasek SCUB1/03 - jasny brąz, matowy
jasny brąz, wykonany ze skóry byka,
przeszywany jasną nicią, gładki,
wykończenie matowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SCUB1/03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SCUB1/03 |
wykonany z prawdziwej skóry.
Płaski, przeszywany grubą nicią.
Pasuje zarówno do klasycznych jak i sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6733 80 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6733 80 /22 |
Pasek 252/12/22 - pomarańczony, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/12/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/12/22 |

