| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124BR/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124BR/26 |
wykonany ze skóry cielęcej,
klejony, nie posiada przeszyć.
Imitacja skóry krokodyla.
Pasek przeznaczony do damskich zegarków,
mocno zwężany, lekko błyszczący.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 329/14 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 329/14 /16 |
Zapięcie bransoletowe, tradycyjne 10 mm
Taka sama szerokość po obu stronach zapięcia.
Wykonane ze stali 316 L.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q26 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q26 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105GR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105GR/20 |
Pasek PA112/18 - czarny, pomarańczowe wstawki
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swojej powierzchni posiada liczne dziurki oraz przeszycia w kolorze pomarańczowym,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA112 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA112 /18 |
Pasek TK033/14XL - czarny, imitacja skóry jaszczurki, long.
Pasek w wersji przedłużanej - long
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/14XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/14XL |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/02 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/02 /18 |
Pasek do zegarka Bros 8231/64/20 - jaszczurka, różowy
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/64/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/64/20 |
Pasek 362/01/06/24 - czarny, czerwone przeszycia
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty czerwoną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/06/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/06/24 |
Pasek TK033/14 - czarny, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/14 |
Pasek Kuki 0210L/18 - jasny brąz, płaski.
Tłoczony na wzór krokodyla, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
Pasek 8005/20/24 - ciemny brąz
wykonany z prawdziwej skóry.
Płaski kształt, przeszywany nicią w kolorze paska.
Przeznaczony dla sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8005 20 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8005 20 /24 |
Pasek Kuki 0205L/22 - granatowy
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205GR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205GR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/25/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/25/18 |
Pasek do zegarka Kuki F002B/22 - czerwony, jasne nici.
Bardzo miękka skóra - doskonale układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
Linia FLEX, jest opracowana i opatentowana przez firme Kuki.
Pasek do zegarka Kuki Flex składa się z trzech warstw, materiał bazowy jest wykonany z wysokiej jakości kauczuku, wierzchnia warstwa i podszycie wykonane są z cienkiej skóry z garbarni europejskich.
Paski te wyróżnia trwałość i niespotykana elastyczność.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5355 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5355 |
Pasek 392/1/18 - czarny, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/1/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/1/18 |
Pasek Bros 8782/11/20 - carbon, srebrny, stalowy
wykonany z prawdziwej skóry.
Obszywany materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeznaczony dla sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8782/11/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8782/11/20 |
Pasek TK118BR/12 - brązowy, gładki
brązowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118BR/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118BR/12 |
Wykonany ze skóry naturalnej,
gładkie wykończenie, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA013/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA013/18 |
Pasek Kuki 0210/26XL - czarny, faktura krokodyla, long
wykonany ze skóry bawoła, imitacja krokodyla,
przepięknie wykonany, wysoka jakość produktu, charakretystyczna dla produktów Kuki..
Pasek jest bardzo miękki, doskonale układa się na nadgarstku.
Wersja przedłużana - 2 x long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4398 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4398 |
Pasek do zegarka Timex T2N795 (P2N795)- szary
Wykonany ze skóry naturalnej, klejony, bez przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N795 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | czarna |
| Długość: część bez klamerki | 114+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+3+do+4+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N795 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | czarna |
| Długość: część bez klamerki | 114 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 3 do 4 mm |
| Szerokość bransolety |

