| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124/26 |
Pasek 206EL/05/20 - granatowy, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla.
Pasek na całej długości ma szerokość 20 mm.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/05 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/05 /20 |
Pasek 392/3/24 - jasny brązowy, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/3/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/3/24 |
Pasek 376EA/03/26 - jasny brąz
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią,
bardzo ciekawa, delikatna faktura.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 376EA/03 /26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 376EA/03 /26 |
Pasek Tekla TK113BR/B/22 - gładki, wypukły, przeszywany
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113BR/B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113BR/B/22 |
wykonany ze skóry bydlęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/01 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/01 /24 |
Pasek 254H5P - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
W50, FB52, GS20, AB10W, AB20W, AB11.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 254H5P |
| Szerokość paska | 23+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 19+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 254H5P |
| Szerokość paska | 23 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 19 mm |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/08 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/08 /18 |
Pasek Bros 8007/20/22 - brązowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8007/20/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8007/20/22 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: beżowo-pomarańczowo-granatowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/BA/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/BA/18 |
Pasek 8917/10/12 - czarny, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /12 |
Pasek Tekla TK110BR/B/22 - brązowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110BR/B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110BR/B/22 |
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 80 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 80 /14 |
Pasek Diloy 420/5/1/20 - skóra + silikon
Pasek bardzo mięciutki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
Mocno podwyższona odpornośc na wodę,
jednak mimo użytych materiałów producent nie klasyfikuje go jako pasek przeznaczony do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 420/5/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 420/5/1/20 |
Pasek 8534/20/30 - brązowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/20/30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/20/30 |
Zapięcie motylkowe, zatrzaskowe 26mm
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a35 |
| Szerokość klamerki | 26+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a35 |
| Szerokość klamerki | 26 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek Morellato - krokodyl, brązowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morellato |
| Kod producenta | U2238 339 041 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morellato |
| Kod producenta | U2238 339 041 |
wykonany z prawdziwej skóry,
obszyty materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeszywany czerwoną nicią. Świetny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/6 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/6 /20 |
Pasek Kuki 0500N.JBR/12XL - jaszczurka, brąz, long
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Pasek bardzo miękki, skóra najwyższej jakości.
Wersja przedłużana - long.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5338 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5338 |
Pasek PA022/18 - czarny, białe przeszycia, long
Wykonany ze skóry naturalnej.
Fantastycznie wykonany, zdecydowanie najlepszy model Alfa.
Bardzo staranne, estetycznie wykończenie,
mięciutki, świetnie układa sie na ręku.
Pasek w wersji przedłużanej - XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA022/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA022/18 |
Pasek 375/1/10/18 - czarny lakierowany, żółte przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
czarny, gładki, przeszywany żółtą nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/1/10/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/1/10/18 |

