| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124BR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124BR/22 |
Pasek Bros 8767/10/20 - czarny, ozdobne szyci0
wykonany z wysokiej jakości skóry Volanato,
płaski, nie posiada żadnych wypełnień między warstwami.
Całość paska stanowią dwie warstwy wysokogatunkowej skóry licowej.
Pasek klejony, posiada jedynie wzmacniające szwy w newralgicznych punktach, co stanowi też jego oryginalną ozdobę
Jest niesłychanie miękki, ma delikatną fakturę naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/10/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/10/20 |
Tłoczony na wzór skóry aligatora, lekko pogrubiany.
Świetnie pasuje do zegarków eleganckich, klasycznych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7446 10 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7446 10 /12 |
Zapięcie bransoletowe - klamrowe 4,0X10X39mm
Stosowane w zegarkach, gdzie zapięcie jest "schowane" pod bransoletą.
Z wierzchu jest praktycznie niewidoczne.
Aby sprawdzić, czy zapięcie będzie pasowało do Twojego zegarka, musisz porównać wymiary A,B,C - tak jak przedstawia zdjęcie.
Sprzedawane zapięcie posiada wymiary:
A - 4 mm
B - 10 mm
C - 39 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q30 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q30 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Stalowa, polerowana, szerokość 20 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KSP1/20 |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KSP1/20 |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063/24 |
Pasek Bros 6131/10/22 - krokodyl, czarny
Lakierowany, wykończenie z połyskiem.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6131/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6131/10/22 |
Pasek 392/8/24 - brązowy, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/8/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/8/24 |
Pasek do zegarka TK126ROZ/14 - gładki, różowy
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126ROZ/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126ROZ/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/10/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/10/16 |
Pasek Kuki 0205L/22 - ciemna zieleń
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4405 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4405 |
Pasek Tekla TK110BR/22 - brązowy, faktura krokodyla, klamerka 18 mm
zwężany przy klamerce do 18mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110BR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110BR/22 |
Pasek Kuki 0205L/24 - granatowy
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205GR/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205GR/24 |
Pasek do zegarka Kuki K_308B.KR_B/22 - czarny, imitacja krokodyla
jednak po krótkim czasie noszenia dobrze dopasowuje sie do nadgarstka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B.KR_B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B.KR_B/22 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: szaro-czerwony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/GG/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/GG/20 |
Pasek 207F1 - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
DB30, DB31, DB55, DBW101, DBA80, AB11.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 207F1 |
| Szerokość paska | 24+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 19+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 207F1 |
| Szerokość paska | 24 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 19 mm |
Pasek do zegarka TK126WIS/20 - gładki, wiśniowy
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126WIS/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126WIS/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/25/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/25/20 |
Pasek do zegarka Bros 8231/64/20 - jaszczurka, różowy
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/64/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/64/20 |
Tłoczony na wzór skóry aligatora, lekko pogrubiany.
Świetnie pasuje do zegarków eleganckich, klasycznych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7446 10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7446 10 /18 |
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/20 |

