| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TS0042 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TS0042 |
AQUA EL Grzałka Comfort Zone Gold 50W/25-50l
| Nazwa produktu | AQn 25 | AQn 50 | AQn 75 | AQn 100 |
| Kod produktu | 111135 | 111137 | 111138 | 111139 |
| Moc (W) | 25 | 50 | 75 | 100 |
| Długość (cm) | 23,5 | 27,3 | 27,3 | 27,3 |
| EAN | 5905546140898 | 5905546140904 | 5905546140911 | 5905546140928 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 111137 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 111137 |
Figi Model BBL 071 White - Babell
Kobiece figi o klasycznym kroju.
- z przodu gładka dzianina
- tył pokryty jest zmysłową koronką
- w tyle satynowa kokardka
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
ZOOLEK Protocaps M 12kaps./preparat pilęgnacyjny
12kaps.-600l
Sukienka dzienna model 673 Multikolor - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Wielokolorowy |
Vitapol Karma dla kanarka wybarwiająca żółta 350g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2503 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2503 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Eliza Curacao M-122 Drak Sea - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 3XL/2XL | 98-104 cm | 76-82 cm | 112-116 cm | XXL | F |
| 3XL/XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 112-116 cm | XL | F |
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 90-94 cm | ||
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 84-86 cm | M | B |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | S | A |
| S/L | 90-96 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | L | A |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 96-102 cm | XL | D |
| XL/M | 85-88 cm | 68-74 cm | 96-102 cm | M | D |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 106-110 cm | XXL | E |
| XXL/L | 90-96 cm | 72-78 cm | 106-110 cm | L | E |
| XXXL | 102-108 cm | 84-90 cm | 112-116 cm | XXXL | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Spódnica Model 285 Blue - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Półbiustonosz V-6511 Heban - Axami
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Bluzka z okragłym kołnierzykiem B79 Fuksja - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm |
| 38 | 68 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 71 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model B018 Navy Melange - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model Scarlet Red - Gorteks
Skład: 68% poliamid, 20% poliester, 7% bawełna, 5% elastan
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica Model S006 Chaber - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 73 cm | 76 cm |
| M | 72 cm | 72 cm |
| S | 72 cm | 68 cm |
| XL | 73 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model MM 008-3 Black/Pink - Morimia
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 86 cm | 76 cm |
| M | 90 cm | 82 cm | 72 cm |
| S | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| XL | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| XS | 82 cm | 74 cm | 62 cm |
| XXL | 102 cm | 94 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Czarny |
Lauren Design Budka Bella 40 cm x 40 cm Czerwony + szary
O produkcie wspaniała budka z wyciąganą dwustronną poduchą niezwykle przytulna dla pupili lubiących dyskrecję nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie oraz wewnątrz pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Sposób czyszczenia można prać ręcznie w temperaturze 30º C polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 08400901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 08400901 |
POMPA HYDRAULICZNA DO MINIKOPARKI KOBELCO 85107M, 032
Numery do celów porównawczych:
307012-8141 ,08508
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1489AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1489AE |
Sandał JAPONKI Z DUŻYMI PEREŁKAMI LL-75 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Brykiet Z Pieniędzy 10 zł - 10 000 zł
W takim razie na pewno ucieszy cię wiadomość, że właśnie osiągnąłeś ten poziom życia! Dzięki temu produktowi nie trzeba być milionerem, by marnotrawić setki tysięcy złotych. Możesz kupić prawie kilogram banknotów, co prawda profesjonalnie zniszczonych, ale do rozpalenia kominka nadają się idealnie! Brykiet możesz wykorzystać także do wielu innych celów: możesz wytapetować fragmentami pieniędzy pokój lub po prostu postawić na półce i napawać się namiastką bogactwa. Jedynie złożenie banknotów do kupy możesz sobie darować – uwierz nam, to niewykonalne! A może podarujesz komuś te 100 000 zł w prezencie... :) ?
Gadżet w pigułce: Dostępne modele:
- 10 000 zł w banknotach 10zł
- 25 000 zł w banknotach 20 zł
- 55 000 zł w banknotach 50 zł
- 100 000 zł w banknotach 100 zł
- 175 000 zł w banknotach 200 zł
- Wymiary: 15 x 8 x 6 cm
- Waga: ok 900g
- Banknoty zostały profesjonalnie zniszczone w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | bryk.10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | bryk.10 |
Szorty Bokserki Model Athina White - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 95-99 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-105 cm |
| XXL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |


_IMG_9731_es.jpg)