wykonany z wysokiej jakości skóry Volanato,
płaski, nie posiada żadnych wypełnień między warstwami.
Całość paska stanowią dwie warstwy wysokogatunkowej skóry licowej.
Pasek klejony, posiada jedynie wzmacniające szwy w newralgicznych punktach, co stanowi też jego oryginalną ozdobę
Jest niesłychanie miękki, ma delikatną fakturę naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/91/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/91/20 |
Pasek 384/2/1/24 - brązowy, czarne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/2/1/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/2/1/24 |
Zapięcie bransoletowe, tradycyjne 10 mm
Taka sama szerokość po obu stronach zapięcia.
Wykonane ze stali 316 L.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q26 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q26 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 13/15mm |
| Szerokość paska | 15+mm |
| Rodzaj klamerki | |
| Mocowanie paska | 13+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 13/15mm |
| Szerokość paska | 15 mm |
| Rodzaj klamerki | |
| Mocowanie paska | 13 mm |
Pasek PA121/24 - brązowy, przeszywany
wykonany ze skóry naturalnej, przeszywany jasną nicią,
bardzo estetyczna matowa klamra.
Pasek bardzo miękki, dobrze układa sie na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA121 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA121 /24 |
Pasek Diloy 420/10/1/22 - skóra + silikon
Pasek bardzo mięciutki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
Mocno podwyższona odpornośc na wodę,
jednak mimo użytych materiałów producent nie klasyfikuje go jako pasek przeznaczony do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 420/10/1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 420/10/1/22 |
Uszyty z prawdziwej skóry, kolor brązowy,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
Płaski, idealny do delikatnych, klasycznych zegarków.
Miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8473 21 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8473 21 /12 |
Pasek TK021/CZ/18 - czarny, czerwone wstawki
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swoich brzegach posiada wstawki z materiału
oraz przeszycia w kolorze czerwonym,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/CZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/CZ/18 |
Zapięcie motylkowe, zatrzaskowe 14mm
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a30 |
| Szerokość klamerki | 14+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a30 |
| Szerokość klamerki | 14 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek RP058NIE/22 - niebieski, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Pasek posiada zapięcie bransoletowe.
Można go skracać poprzez odcięcie poszczególnych elementów.
Długość paska łącznie z zapięciem 190 mm.
Można go skrócić o około 55 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP058NIE/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP058NIE/22 |
Pasek TK008/CZ/28 - czarny, czerwone przeszycia
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany czerwoną nicią, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/CZ/28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/CZ/28 |
Wykonany ze skóry naturalnej,
gładkie wykończenie, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA001 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA001 /20 |
Pasek 6738/80/20 - ciemny granat
Uszyty z prawdziwej skóry, bardzo ciemny granat,
imitacja skóry krokodyla,
przeszycia nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6738 80(ciemny) /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6738 80(ciemny) /20 |
Pasek 362/01/06/24 - czarny, czerwone przeszycia
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty czerwoną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/06/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/06/24 |
Pasek do zegarka TK126CROZ/20 - gładki, ciemny róż
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/20 |
Pasek TK120/18XL - czarny, gładki
Wersja przedłużana XL.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK120/18XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK120/18XL |
Pasek 383/8/22 - jasny brąz, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 383/8/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 383/8/22 |
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN018/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN018/20 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią,
gładki, pogrubiany, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P345/02 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P345/02 /20 |
Pasek TK118/28 - czarny, gładki
czarny, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118/28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118/28 |
Pasek Kuki 0500N/18 - jaszczurka, do Longines, klamerka 14 mm
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Pasek uszyty pod kątem zegarków Longines La Grande Classique, zwężany do 14 mm przy klamerce
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0500N.BR/18, klam. 14mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0500N.BR/18, klam. 14mm |

