wykonany z wysokiej jakości skóry Volanato,
płaski, nie posiada żadnych wypełnień między warstwami.
Całość paska stanowią dwie warstwy wysokogatunkowej skóry licowej.
Pasek klejony, posiada jedynie wzmacniające szwy w newralgicznych punktach, co stanowi też jego oryginalną ozdobę
Jest niesłychanie miękki, ma delikatną fakturę naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/22/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/22/24 |
Pasek TK064CZ/16 - czerwony, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/16 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla,
matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/13 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/13 /20 |
Pasek 6681/23/22 - ciemny brąz
Gładki, przeszywany jasną nicią.
Środkiem lekko pogrubiany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 23 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 23 /22 |
Pasek TK116/CZ/18 - czarny, czerwone nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/CZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/CZ/18 |
Pasek TK116/20 - czarny, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/20 |
Pasek 8552/NE/18- imitacja jaszczurki
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany jasną nicią.
Pasek w stylu Rally.
Jak we wszystkich paskach Bros, pasek jest bardzo ładnie wykończony,
miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/NE/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/NE/18 |
Pasek TK037CZ/20 - faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK037CZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK037CZ/20 |
Pasek do zegarka Bros 8231/64/20 - jaszczurka, różowy
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/64/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/64/20 |
Pasek do zegarka Bros 8781/21/20 - oryginalny krokodyl, brązowy
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/21/20.NZ |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/21/20.NZ |
Pasek 7221/25/18 - jasny brąz, skóra jaszczurki, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry jaszczurki,
czarny, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
Specjalne zakończenie paska maskuje te blaszki
(praktycznie nie widać, że jest to pasek z takim mocowaniem).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7221/25/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7221/25/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JARO BPW |
| Kod producenta | RACING.R2/22 |
| Długość: część bez klamerki | 125+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Grubość paska | ok.+3+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JARO BPW |
| Kod producenta | RACING.R2/22 |
| Długość: część bez klamerki | 125 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Grubość paska | ok. 3 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Szerokość paska | 22 mm |
Pasek TK033/18 - czarny, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/18 |
Zapięcie bransoletowe, tradycyjne 22 mm
Taka sama szerokość po obu stronach zapięcia.
Wykonane ze stali 316 L.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q40 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q40 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek TK106/20 - czarny, retro
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK106/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK106/20 |
Pasek 205EL/11/14 - zielony, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany zieloną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/11/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/11/14 |
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/02/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/02/16 |
Środkiem lekko pogrubiany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 10 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 10 /24 |
Pasek Kuki 0203L/24 - czerwony
wykonany ze skóry bawoła.
Czerwony, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa faktura,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K203CZ/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K203CZ/24 |
Pasek 8534/10/30 - czarny, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/10/30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/10/30 |
Pasek 205EL/11/22 - zielony, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany zieloną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/11/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/11/22 |

