wykonany z wysokiej jakości skóry Volanato,
płaski, nie posiada żadnych wypełnień między warstwami.
Całość paska stanowią dwie warstwy wysokogatunkowej skóry licowej.
Pasek klejony, posiada jedynie wzmacniające szwy w newralgicznych punktach, co stanowi też jego oryginalną ozdobę
Jest niesłychanie miękki, ma delikatną fakturę naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/22/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/22/20 |
Uszyty z prawdziwej skóry, jasny brąz,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
Płaski, idealny do delikatnych, klasycznych zegarków.
Miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8473 25 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8473 25 /16 |
Pasek TK118CZ/8 - czerwony, gładki
czerwony, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118CZ/8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118CZ/8 |
Pasek PA005/18L - czarny, long
Wykonany ze skóry naturalnej,
gładkie wykończenie, przeszycia w kolorze paska.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA005L /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA005L /18 |
Pasek do zegarka Timex T2N942 (P2N942)
Pasek 20mm uniwersalny pasuje też do T2N819,T2N932,T2N946,
oraz do każdego zegarka ze standardowym mocowaniem na 20mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N942 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 134+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+3+do+4%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N942 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 134 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 3 do 4,5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek RP051/B/24 - czarny, białe przeszycia
wykonany z gumy i silikonu.
Przeszywany białą nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051/B/24 |
wykonany ze skóry byka, gładki,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P353/08/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P353/08/24 |
Pasek 339/04/18 - czerwony, imitacja rekina
Wykonany ze skóry cielęcej,
imitacja skóry rekina.
Czerwony, przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 339/04 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 339/04 /18 |
Pasek TK121/CZ/24 - czarny, gładki z czerwoną nicią
Posiada delikatne przeszycia czerwoną nicią.
Dość masywny, mimo to miękki, łatwo dopasowuje sie do kształtu nadgarstka.
Masywna klamerka z wykończeniem matowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/24 |
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/26 |
Pasek Kuki 0210/26XL - czarny, faktura krokodyla, long
wykonany ze skóry bawoła, imitacja krokodyla,
przepięknie wykonany, wysoka jakość produktu, charakretystyczna dla produktów Kuki..
Pasek jest bardzo miękki, doskonale układa się na nadgarstku.
Wersja przedłużana - 2 x long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4398 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4398 |
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Dobrze komponuje się ze sportowymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 10 /20 |
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN019/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN019/18 |
wykonany ze skóry bawoła,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek na całej długości ma szerokość 24 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/02/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/02/24 |
uszyty z prawdziwej skóry.
Przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Idealny do masywnych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6668 10 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6668 10 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/21/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/21/18 |
Pasek Kuki 0500N/18L - jaszczurka, czarny, long
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Wersja przedłużana - long
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K500N/18L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K500N/18L |
Pasek RE060/26XL - czarny, czerwone nici, long
wykonany ze skóry naturalnej, przeszywany czerwoną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
miękki, dobrze układa się na ręku,
pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K. Reda |
| Kod producenta | RE060/26XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K. Reda |
| Kod producenta | RE060/26XL |
Pasek Kuki 0500N/18L - jaszczurka, brąz, long
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Wersja przedłużana - long.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K500NBR/18L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K500NBR/18L |
Pasek TK064FIO/18 - fioletowy, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064FIO/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064FIO/18 |
uszyty z prawdziwej skóry.
Tłoczony na wzór aligatora.
Świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6802 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6802 10 /20 |

