wykonany z wysokiej jakości skóry Volanato,
płaski, nie posiada żadnych wypełnień między warstwami.
Całość paska stanowią dwie warstwy wysokogatunkowej skóry licowej.
Pasek klejony, posiada jedynie wzmacniające szwy w newralgicznych punktach, co stanowi też jego oryginalną ozdobę
Jest niesłychanie miękki, ma delikatną fakturę naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/42/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/42/20 |
Pasek 262/02/16 - brązowy, lakierowany
wykonany ze skóry byka,
przeszywany nicią w kolorze paska,
imitacja skóry krokodyla, lakierowany, błyszczący.
Pasek nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 16 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P262/02/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P262/02/16 |
Pasek P178/02/12 - ciemny brąz
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska,
płaski, bardzo delikatny - 2 mm grubości.
Miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P178/02 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P178/02 /12 |
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205LROZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205LROZ/20 |
Pasek PA022/18 - czarny, białe przeszycia, long
Wykonany ze skóry naturalnej.
Fantastycznie wykonany, zdecydowanie najlepszy model Alfa.
Bardzo staranne, estetycznie wykończenie,
mięciutki, świetnie układa sie na ręku.
Pasek w wersji przedłużanej - XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA022/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA022/18 |
Pasek do zegarka PL3/22 - czarny, gładki
Nie posiada żadnych wypełnień, po prostu sama skóra.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL3/22 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL3/22 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek Tekla TK110PIST/18 - pistacjowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110PIST/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110PIST/18 |
Wykonany ze skóry naturalnej,
gładkie wykończenie, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA005 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA005 /24 |
ciemny brąz, pogrubiany,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 21.1 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 21.1 /22 |
wykonany z prawdziwej skóry.
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Dobrze komponuje się ze sportowymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 22 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 22 /22 |
Pasek TK012/Z/20 - karbon, czarny, żółte nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK012/Z/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK012/Z/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8774/20/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8774/20/20 |
Pasek Hirsch Princess 20 mm - turkusowy
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora,
przeszywany nicią w kolorze paska,
charakterystyczna klamerka oraz ukośne zakończenie.
Pasek Princess to obiekt kobiecego pożądania. Najwyższej jakości włoska skóra cielęca z perfekcyjnym odwzorowaniem struktury skóry aligatora w wielu modnych, świeżych kolorach. Czy to w kolorze lodowego błękitu, różu, czy też bieli – elegancki pasek przekonuje dopracowanymi szczegółami, takimi jak ukośne zakończenie, zaakcentowane podszycie i nie zawierające niklu zapięcie prosto z wybiegu dla modelek. Pasek będzie przyciągał wzrok na nadgarstek swojej właścicielki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02628147/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02628147/20 |
Pasek Hirsch Modena 20 mm - pomarańczowy
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora.
Matowe wykończenie, przeszycia jasną nicią.
Paski z kolekcji Modena wykonane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, garbowanej przez włoskich mistrzów obróbki skóry w sposób nadający jej właściwości wodoodporne i wykańczanej z odwzorowaniem naturalnej struktury skóry aligatora. Odporna na działanie wody i potu skóra podszewkowa jest łączona ze skóra wierzchnia za pomocą technologii Rembordé firmy HIRSCH. Dzięki temu, ten dostępny w wielu kolorach pasek, zachowuje niesamowitą wytrzymałość przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/20 |
Sprzączka / klamerka żółta - 16, 18, 20, 22 mm, polerowana
Materiał - INOX.
Szerokość 16, 18, 20, 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KPZ16mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KPZ16mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka |
Pasek TK002/CZ/22 - czarny, czerwone przeszycia
wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
przeszywany czerwoną nicią.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, niesamowicie miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK002/CZ/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK002/CZ/22 |
Pasek TK117NIE/20 - niebieski, imitacja jaszczurki
Płaski, cienki, przeznaczony raczej do delikatnych, klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK117NIE/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK117NIE/20 |
Zapięcie bransoletowe 12mm/7mm z dodatkowym zabezpieczeniem
Druga część mocowana jest na tradycyjny teleskop.
Zapięcie wykonane ze stali 316L.
A:12 mm
B: 7 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q20 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q20 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek 8917/10/19 - czarny, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 122+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 122 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 3 mm |
Pasek TK033GR/18 - granatowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/18 |
Uszyty z prawdziwej skóry, brązowy,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 21 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 21 /20 |

