| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 0.016.8743.0 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 0.016.8743.0 |
Piżama Damska Model Alfa 326/49 Grey - Cornette
Wymiary
Rozmiar M: Klatka 96-100, pas 86-90
Rozmiar L: Klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: Klatka 104-108, pas 94-98
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model M132 Kolorowe Parasolki - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M487 Pink - Figl
- szykowna sukienka
- wykonana z gładkiej bawełnianej dzianiny
- pięknie podkreśla sylwetkę
- dekolt pięknie wiązany
- model wkładany rzez głowę
Skład: bawełna 98%, elastan 2%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 93-100 cm | 70-77 cm |
| S/M | 92-98 cm | 85-92 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model 230056 White/Navy Paski - Enny
Modna sukienka w marynarskim stylu
- dopasowany krój
- kopertowy dekolt
- rękaw krótki typu kimono
- talia podkreślona wiązaniem
- model bez podszewki
- sukienka wykonana jest z wiskozowej dzianiny
- wzór w paski
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- idealna propozycja na letnie dni
- produkt polski
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 90 cm | 84 cm | 76 cm |
| 38 | 101 cm | 94 cm | 88 cm | 80 cm |
| 40 | 102.5 cm | 98 cm | 92 cm | 84 cm |
| 42 | 104 cm | 102 cm | 96 cm | 88 cm |
| 44 | 105 cm | 106 cm | 100 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Viki Coral - DKaren
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 91-95 cm |
| M | 97-101 cm | 86-90 cm |
| S | 92-96 cm | 80-85 cm |
| XL | 107-112 cm | 96-100 cm |
| XXL | 118-122 cm | 107-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Różowy |
VITAPOL Rożek MIX dla gryzoni i królika 40g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1126 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1126 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590799415467 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590799415467 |
Figi Model Ofra II Black - Wolbar
~Polamid 83 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy,Perłowy |
| rozmiar | 80E,70B,70D,70G,75C,75D,80C,85B,85C,75E,65C,85D,75F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy,Perłowy |
| rozmiar | 80E,70B,70D,70G,75C,75D,80C,85B,85C,75E,65C,85D,75F |
Spódnica Kostium Komplet Model KOS002 Blue - MKM
~Polamid 15 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Piłka kauczukowa piszcząca w łapki 6 cm
Średnica: 6cm
Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-34861 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-34861 |
CZÓŁENKA NA OBCASIE CZARNE FM4096 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
ROYAL CANIN Medium Sterilised 12kg.
Wzmacnia uczucie sytości po posiłku, dzięki unikalnej recepturze i specjalnie opracowanym krokietom.
Zwalcza wolne rodniki, dzięki zawartości kompleksu przeciwutleniaczy.
Skład: kukurydza, suszone mięso drobiowe, pszenica, gluten kukurydziany, włókno roślinne, hydrolizat białka zwierzęcego, tłuszcze zwierzęce, pulpa buraczana, izolat białka roślinnego*, drożdże, olej rybny, olej sojowy, sole mineralne, łupiny i nasiona psyllium, fruktooligosacharydy, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), olej z ogórecznika. Analiza: : Białko surowe: 28% - Oleje i tłuszcze surowe: 13% - Popiół surowy: 4,9% - Włókno surowe: 6,4%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
GF Bluza Czerwona na zamek B47/0
Wymiary:
B-16-22 cm
E-22-26 cmJak mierzyć psa? Na drugim obrazku wyszczególniono liniami poszczególne miejsca psa, według których łatwiej dopasować wymiary produktu do rozmiarów pieska. a - obwód szyib - długośc grzbietuc - odległosc miedzy środkiem przedniej i tylniej łapyd - odległosc od łapy do szyie - obwód w kłębief - obwód tylnej łapy w udzie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Versele Laga Lara Fitness Beef 100g-kawałki wołowiny w galaretce
Versele Laga Bento Kronen Lara saszetka z wołowiną i jagnięciną to mokry, kompletny pokarm, zawierających wysoko jakościowe, świeże produkty wzbogacane o wszelkie niezbędne witaminy i minerały.
Koty uwielbiają odmianę. Dlatego też saszetki Bento Kronen Lara produkowane są aż w 6-ciu różnych smakach, które polubią nawet najbardziej wybredne koty.
Skład: mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (wołowina 4%, jagnięcina 4%), minerały
Analiza: Białko 8%, Tłuszcz 4,5%, Wilgotność 82%, popiół 2,5%, włókno surowe 0,7%
Dawkowanie: Podawać w temperaturze pokojowej, dziennie 200-400g podzielone na dwa równe posiłki. W przypadku nie wykorzystania całej porcji pozostałość należy przechować w lodówce i zużyć w ciągu dwóch dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 411360 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 411360 |
BEAPHAR Puppy Milk - mleko w proszku dla szczeniąt 200g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 12572 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 12572 |
Trixie Ręcznik / szlafrok kąpielowy dla psa rozmiar M
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23483 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23483 |


_1384080754_szyba0.016.8743.0.jpg)