| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 0.008.8199.3 |
| EAN | 0.008.8199.3 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 0.008.8199.3 |
| EAN | 0.008.8199.3 |
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie, przeznaczonych na ubranka i zabawki dla małych dzieci.
Wypełnienie:
gąbka (ścianki) - miękka i elastyczna, dające lekkość i sprężystość, ułatwiająca układanie,
kulka silikonowa (poduszka) - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Po upraniu kostkę nalezy wysyszyć rozłozoną w opcji "domek".
Wymiary przybliżone:
30 L x 30 W cm; 30 H cm całkowita.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KO-purp |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KO-purp |
Żakiet Model Shoreline 019 Grey - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Szary |
Piżama Komplet Model Granada (satyna) Red - Kalimo
Całość stanowi elegancki komplet, który wspaniale układa się na sylwetce i gwarantuje komfort podczas noszenia.
Styl:
dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoki komfort noszenia
zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
zapewniający odpowiednią pracę materiału (efekt lejącej się satyny)
całkowita długość koszulki po szwie bocznym: 43 cm
całkowita długość szortów po szwie bocznym: 20 cm
Materiał:
wysokogatunkowa , mięsista satyna
odpowiednia miękkość po wewnętrznej stronie
delikatna, miękka koronka
wysokiej jakości splot
Dodatkowe cechy produktu:
szerokie, wygodne ramiączka
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model BBL 069 White - Babell
Komfortowe, wyższe figi damskie.
- pełny krój
- maskują niedoskonałości sylwetki
- z przodu koronkowa wstawka
- tył gładki
- miękka elastyczna taśma w pasie zapewnia odpowiednie dopasowanie
Skład: 92% bawełna, 8% elastan oraz 87% poliamid, 13% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model MOE286 Grey - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 110 cm | 96 cm |
| M | 91 cm | 106 cm | 92 cm |
| S | 91 cm | 102 cm | 88 cm |
| XL | 92 cm | 114 cm | 100 cm |
| XXL | 92 cm | 118 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Figi Model V-4903 Pink Cloud Powder Pink - Axami
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Różowy |
Zdalnie Sterowana Ciężarówka/Wywrotka (w skali 1:16) + Pilot Sterujący.
Zdalnie Sterowana Ciężarówka/Wywrotka...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908741541598 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908741541598 |
SZPILKI NA PLATFORMIE YES1478R - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Bluza Damska Model K289 Black - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Żakiet Model AZA0003 Black - ABG
Polyester 60 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model 522716-775 Beige - Rosme
Klasyczny usztywniany biustonosz, który koniecznie musi znaleźć się w Twojej garderobie!
- biustonosz wykonany jest z gładkiej dzianiny
- górna część miseczki wykończona jest subtelną lamówką
- między miseczkami satynowa kokardka
- regulowane, nieodpinane ramiączka o różnej szerokości w zależności od rozmiaru
- z tyłu zapięcie na haftki, w zależności od rozmiaru dwu- i trzyrzędowe z potrójną i podwójną regulacją obwodu.
Elastan 9 %
~Polamid 69 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75D | 73-77 cm | 94-96 cm |
| 75E | 73-77 cm | 96.5-98.5 cm |
| 75G | 73-77 cm | 101.5-103.5 cm |
| 80D | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 80E | 78-82 cm | 101.5-103.5 cm |
| 80F | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101.5-103.5 cm |
| 85D | 83-87 cm | 104-106 cm |
| 85E | 83-87 cm | 106.5-108.5 cm |
| 85F | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106.5-108.5 cm |
| 90D | 88-92 cm | 109-111 cm |
| 90F | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90G | 88-92 cm | 116.5-118.5 cm |
| 95D | 93-97 cm | 114-116 cm |
| 95F | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rosme |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rosme |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica Rozkloszowana spódnica midi GR1704 Akwamaryna - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Mini-Klawiatura Bezprzew. do TV, PC, Tableta...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590877341558 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590877341558 |
Sandał SANDAŁKI Z METALICZNYM PASKIEM 760 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Trixie Nylonowy pojemnik na woreczki czarny z motywem kości
- z troczkiem
- w zestawie dwie rolki woreczków
- wyciąganie przez boczny otwór zamykany na rzep
- z karabińczykiem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2295 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2295 |
skład surowcowy: 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1575 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1575 |
ProNature Original 26 Adult Small & Medium 16 kg
Źródłem białka w karmie jest najwyższej jakości kanadyjskie mięso z kurczaka
Prebiotyki: Drożdże oraz cykoria to najzdrowsze źródło naturalnych probiotyków pozwalających utrzymać prawidłową florę bakteryjną w przewodzie pokarmowym i tym samym zapewnić jak najlepsze przyswajanie wszystkich składników oraz zapobiegać jakimkolwiek problemom trawiennym.
Składniki jakości HUMAN GRADE- czyli tej samej jakości co w produktach spożywczych dla ludzi.
Tymianek- posiada naturalne działanie bakteriobójcze oraz ma niezwykle korzystny wpływ na procesy trawienne w doskonały sposób zapobiegając wszelkim problemom żołądkowym. Posiada również właściwości antyreumatyczne.
Lecytyna: Jest niezbędna do funkcjonowania układu nerwowego zwierząt jest bardzo ważnym elementem składowym mózgu i tkanki nerwowej - chroni osłonkę mielinową, stanowi barierę ochronną ścian żołądkaOchrona układu moczowego i nerek :
rozmaryn- wspomaga działanie żurawiny i podobnie jak ona działa oczyszczająco i antyseptycznie na nerki psa optymalny poziom pierwiastków i minerałów w Pronature Original zapobiega tworzeniu się kamieni nerkowych Kwasy Omega-3 i Omega-6 zapewniają zdrową skórę oraz piękną, zdrową sierść.
Tylko naturalne konserwanty w postaci mieszanki tokoferoli (witamin z gr. E).
Yucca Shidigera- dodatek tej pustynnej rośliny pozwala zredukować przykry zapach odchodów dzięki zmniejszeniu wydzielania amoniaku.
Kiełki lucerny Chronią przed nowotworami oraz chorobami serca. Są źródłem cennych witamin (B, C, D, E, K, PP, oraz U) i soli mineralnych (potas, żelazo, wapń i fosfor).Obniżają poziom złego cholesterolu oraz oczyszczają organizm z toksyn.
Suszony Szpinak – Dzięki zawartości Beta Karotenu, Witaminy C oraz Luteiny posiada właściwości antynowotworowe oraz antymiażdżycowe.
Wapń i Fosfor Idealny stosunek dobrze przyswajalnego wapnia do fosforu wpływa prawidłowo na układ kostno szkieletowy
SKŁAD: mączka z mięsa kurczaka (20%), kukurydza, otręby pszenne, białko roślinne, tłuszcz z kurczaka naturalnie konserwowany wit. E, ryż, suszona pulpa buraczana, węglan wapnia, hydrolizat wątroby kurczaka, fosforan jednowapniowy, suszone kiełki lucerny, całe nasiona lnu, kultura drożdży, lecytyna, fosforan jednosodowy, sól, wyciąg z rośliny Yucca schidigera, suszony szpinak, suszony rozmaryn, suszony tymianek. SKŁADNIKI ANALITYCZNE:
| Białko | 26 % | minimum | |
| Tłuszcz | 16 % | minimum | |
| Wilgotność | 12 % | maximum | |
| Włókno | 3.5 % | maximum | |
| Popiół | 8.5 % | maximum | |
| Wapń | 1.1 % | minimum | |
| Fosfor | 0.85 % | minimum | |
| Witamina A | 13 000 IU/kg | minimum | |
| Witamina D3 | 1 200 IU/kg | minimum | |
| Witamina E | 75 IU/kg | minimum |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
Trixie Smycz nylonowa L-XL 25 mm x 100 cm Czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14091 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14091 |
Koszulka Tan Model 2786 Calvados - Gatta
~Polamid 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96-104 cm |
| M | 88-96 cm |
| S | 82-88 cm |
| XL | 104-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor |
Sukienka Plażow Spódnica Model Mila Kaki-Avorio M-334 Khaki/Ecru - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Beżowy |


_1442492803_czujnik_pedalu_gazu_0.008.8199.3.jpg)