| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 21277, 142971, 0.255.6537.4/60, 02556537460 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 21277, 142971, 0.255.6537.4/60, 02556537460 |
Bluzka Model ABK0106 Pink - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Różowy |
Piżama Damska Model Sylwia 286 AW/17 K1 Pink - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Różowy |
Szlafrok Damski Model Linda Black - Donna
Skład: 90% wiskoza, 5% poliamid, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm | 76-80 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm | 80-84 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3208 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3208 |
Kurtka Damska Model K404 Wzór 19 Multicolor - Katrus
- modna kurtka damska
- wykonana z cienkiej tkaniny
- z długim rękawem
- zapinana z przodu na zamek
- wyjatkowa propozycja na co dzień
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
Profesjonalny Rejestrator Dźwięku (8GB) + Mikro-Kamera + Kolor. Ekran LCD + Słuchawki itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415842 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415842 |
Artysta / Tytuł piosenki:
Boys - Szalona Brathanki - Czerwone korale Edyta Górniak - Jestem kobietą Formacja Nieżywych Schabuff - Lato Just 5 - Kolorowe sny K.A.S.A - Maczo K.A.S.A - To własnie lato Kasia Cerekwicka -S.O.S Kasia Kowalska - Coś optymistycznego Kombi - Pokolenie Kombi - Sen się spełni Krzysztof Krawczyk - Bo jesteś Ty Łzy - Agnieszka Łzy - Narcyz się nazywam Myslovitz - Długość dźwięku samotności Norbi - Kobiety są gorące Norbi feat. Krzysztof Krawczyk - Piękny dzien Reni Jusis - Zakręcona Varius Manx - Orła Cień Amy Winehouse - Tears Dry On Their Own Blondie - The Tide Is High Blur - Girls & Boys David Bowie - Let's Dance Diana Ross - I'm Coming Out Elton John - I'm Still Standing Lou Bega - Mambo No. 5 (A Little Bit Of...) Peter Andre - Mysterious Girl Rihanna - Umbrella Sugababes - Red Dress Wham! - Club Tropicana
Szorty Isabelle SZ szorty karmel/szary - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Szary |
Sandał ELEGANCKIE SANDAŁKI JAPONKI Z KLAMERKĄ LL-73 SILVER - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Lekka sukienka o trapezowym kroju MM1139 Blue - Mira Mod
Polyester 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 76 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
Bluza Damska Model M544 Wzor 58 Blue - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Komfort i wygoda dla każdej z nas!
Najwyższej jakości bielizna, wykonana z najlepszej gatunkowo bawełny. Doskonale przylega do ciała, dając poczucie komfortu i wygody.
Produkt zapakowany w eleganckie kartonowe opakowanie!
Skład: 95% bawełna i 5% elaston
|
Rozmiar |
S |
M |
L |
XL |
XXL |
XXXL |
|
Obwód bioder |
88-94 |
94-100 |
100-106 |
106-112 |
112-118 |
118-124 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | S |
Tshirt Meski Model 17190 Black - YourNewStyle
Skład: 100% bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84221215 |
| EAN | 84221215 |
| Zastosowanie | Filtr+oleju+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84221215 |
| EAN | 84221215 |
| Zastosowanie | Filtr oleju silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Komplet Model 828-SEG-1 Black - Obsessive
Uwielbiasz bieliznę, która pięknie wygląda, świetnie podkreśla kształty i przyciąga wzrok niepowtarzalnymi zdobieniami? Trafiłaś idealnie! Załóż ten kuszący komplecik, połącz go ze swoimi ulubionymi pończochami i? daj się zabrać do krainy nieziemskiej przyjemności! Będzie cudownie!
Nie sposób mu się oprzeć. Zobacz:
- koronkowy komplet z uwodzicielskim pasem do pończoch
- wiązanie na szyi i kilkustopniowe zapięcie na plecach świetne dopasowanie
- elastyczne gumeczki delikatnie okalające ciało doskonała wygoda noszenia
- przepiękne, połyskujące wstawki przy miseczkach i paskach do pończoch
- figlarna kokardka nad pośladkami
- zestaw zawiera biustonosz, pas do pończoch i stringi pasuje idealnie do pończoszek 828
- miły w dotyku, rozciągliwy materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Bezprzewodowe Mikrofony Singstar
Duży Lotniskowiec + Krążownik/Okręt Wojenny + Myśliwce i Śmigłowce Bojowe + Dźwięki /Oświetlenie.
Duży Lotniskowiec + Krążownik/Okręt Wojenny + Myśliwce i
Śmigłowce Bojowe + Dźwięki + Oświetlenie...
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590744954240 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590744954240 |
ZOLUX Drapak słupek kol.szaro-seledynowy 300x300x320mm
WYMIARY: podstawa: 30 cm średnicy
wysokość słupka: 32 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404030GRI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404030GRI |
Biustonosz push up Biustonosz Push 8133-009 Brown - Anabel Arto
~Polamid 78 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-98 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Brązowy |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| M | 92-104 cm | 64-67 cm |
| S | 82-92 cm | 54-64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |


_1383936535_b12.jpg)