| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LUK |
| Kod producenta | 333018610, 001270953 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LUK |
| Kod producenta | 333018610, 001270953 |
TRIXIE Niezatapialna piłka gumowa 7 cm
Piłeczka świetnie się odbija, a charakterystyczne kolory nie pozwalają sie jej zgubić. Zabawka urozmaici codzienność Państwa pupila, dając wiele powodów do radości! Piłka wykonana z kauczuku o średnicy 7cm.
Piłki wysyłane są losowo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3442 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3442 |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Tina Ocynk 51 x 28 x 55 cm
Wyposażenie:2x drewniane patyki, wyjmowaną szufladę, 2x karmniki/poidła
Wymiary klatki: 34x20x38cm Kolorystyka towaru jest losowa. Istnieje możliwość wyboru koloru kuwety, ale związane jest to z dłuższym czasem oczekiwania na realizacje zamówienia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P021 |
Kuferek złote dodatki hot 0723D Grey - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 32/58 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
Szczotka plastikowa dla kota duża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 481124 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 481124 |
Śnieżka na rdzę szary połysk 0,65l TEFLON
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
Wiatrówka Łamana L-23, na Śruty 5,5mm/Sprężynowa (łamana lufa).
Lufą 5,5mm, z Napędem Sprężynowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620169 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620169 |
TRAMPKI ZA KOSTKĘ CZARNE 810 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24,5 cm |
| 41 | 25 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Przenośna Konsola do Gier z LCD 2,5'' - 200-Gier!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908273382470 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908273382470 |
Figi Wysokie Model Cleo Jeans - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Niebieski |
Olej Konserwujący Bunox -200ml.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5905179770202 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5905179770202 |
Bluzka Model Megan Coral - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
K9 Competition Aloe Vera Conditioner - odżywka aloesowa 300 ml
Może być rozcieńczana: 1:40
Sposób użycia: po szamponem K9 Aloe Vera Competition. Nałożyć odżywkę na wyciśniętą od nadmiaru wody sierść i delikatnie wmasować. Poczekać chwilę i następnie spłukać: sierść przesuszoną – letnią wodą , tłustą – ciepłą wodą. Powtórzyć czynność.
Skład: Aqua, steramidopropyllactate, certifierad aloe vera, weat germanidopropyl lactate,D-panthenol, wheat protein,fragrance, mackstat DM. pH 5,5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
Szorty Bokserki Model Athina Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 95-99 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-105 cm |
| XXL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
-ramiączka: z zapięciem Clic-Clac
- typ zapięcia: trzystopniowe, dwurzędowe
- skład surowcowy: 70% Poliamid, 20%, Elastan10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1526 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1526 |
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 133-1 Chaber - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 112 cm | 86 cm | 78 cm |
| M | 110 cm | 82 cm | 72 cm |
| S | 110 cm | 78 cm | 64 cm |
| XL | 112 cm | 92 cm | 82 cm |
| XXL | 118 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Sara Black - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model 341 Fuksja - Figl
- ciekawa bluzka damska dostępna w czterech kolorach
- długi rękaw
- wykonana z materiału pianki neoprenu
- dekolt wykończony półgolfem
- wkładana przez głowę
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model 44-4 Light Grey/Napisy - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
- miski biustonosza wykonane z pianki mikro
- skład surowcowy: 85% poliamid, 15% elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 105 cz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 105 cz |


_tarcza_LUK_333018610.jpg)