| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 0.255.6538.4/50, 0.255.6538.4/10, 0.255.6538.4/20 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 0.255.6538.4/50, 0.255.6538.4/10, 0.255.6538.4/20 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
Bluzka Model ABK0098 Pink - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Różowy |
Profesjonalny Gaz Obezwładniający (żel/strumień) Super Gigant, 400ml.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620044 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620044 |
Stringi Yvette MS mini-stringi Czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Santacutie peniuar i stringi Red - Obsessive
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 100-110 cm | 90-100 cm | 75-90 cm |
| S/M | 90-100 cm | 80-90 cm | 60-75 cm |
| XXL | 110-120 cm | 100-115 cm | 90-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
ZAMSZOWE ŚNIEGOWCE K1760106C CNBK1760106C - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Brązowy |
Osłona Samochodowa do Jazdy Nocą i Słoneczne Dni (2w1!).
2w1.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734150269 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734150269 |
BOTKI Z KOKARDKĄ ES8508 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,2 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,6 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model M088 Black - Infinite You
Skład materiału: 95% bawełna, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 94-101 cm |
| S/M | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Kamera Ukryta w Wizjerze (judasz) + Ekran LCD 2,7".
Wysokiej Jakości Kamera (judasz) Ukryta w Wizjerze do Drzwi +
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773310 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773310 |
Spódnica Model ASP0014 Cytryna - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Zielony |
Spódnica Model 399 Navy - Figl
- klasyczna spódnica
- model z wysokim stanem
- z przodu seksowne rozcięcia
- podszewka
- idealna do pracy, czy na spotkanie
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model M450 Beige - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Stringi Picantina crotchless Black - Obsessive
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | miseczka B-C cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | miseczka A-B cm | 65-74 cm |
| XXL | 105-115 cm | miseczka D-E cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
T638-009 Front main motor - silnik główny B
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-009B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-009B |
SZAL DAMSKI W KRATĘ SZ-FA1186 GRANAT - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
TRIXIE Miska ze stali nierdzewnej na gumie pojemność 0.9 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24853 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24853 |
- elegancka sukienka
- wykonana z jednolitego materiału
- długi rękaw
- dekolt ciekawie wycięty
- długość za kolano
- klasyczna elegancja
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 109 cm | 98 cm | 84 cm | 72 cm |
| 38 | 110 cm | 102 cm | 88 cm | 76 cm |
| 40 | 111 cm | 106 cm | 94 cm | 80 cm |
| 42 | 112 cm | 110 cm | 98 cm | 84 cm |
| 44 | 113 cm | 114 cm | 102 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
Pakiet Akumulator 3.7V 700mAh Do Sky Hawkeye 1315s 1315c
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-3 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-3 |
Sukienka Model 326 Beige - Figl
- klasyczna, a zarazem bardzo elegancka sukienka damska.
- dekolt w łódkę
- rękaw długi
- długość midi
- z tyłu wiązanie na karku
- na plecach kuszące rozcięcie
- w talii gumka
- sukienka wykonana z wyjątkowo przyjemnego lejącego materiału
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Miseczka porcelanowa My Kitte Cat
Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a ciężkie dno zapobiega przewracaniu miski.
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można miskę myć w zmywarce. Wymiary/pojemność:
∅11cm / 0,3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4010 |


_1383934419_b05.jpg)