Biały, wykonany z gumy i silikonu.
Pasek o szerokości 18mm uniwersalny pasuje też do modeli T2P058,T2P059,T2P385,
oraz do wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem na 18 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2P061 |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 68+mm |
| Grubość paska | od+3+do+4+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2P061 |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 68 mm |
| Grubość paska | od 3 do 4 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek do zegarka Diloy 393/1/12/22
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 393/1/12/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 393/1/12/22 |
Pasek Hirsch Knight 24 mm - ciemny brązowy, przeszywany
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora,
płaski, dość gruby, fantastycznie wykonany,
niespodziewanie miękki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10902810/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10902810/24 |
Pasek do zegarka TK126ROZ/12 - gładki, różowy
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126ROZ/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126ROZ/12 |
Pasek do zegarka Timex T53151 (P53151)
Pasuje również do modeli:
T53331,T53341,T53351,T53361,T5B091,T5C081,T5C441,T5C461
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P53151 |
| Szerokość paska | mocowanie+na+13+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P53151 |
| Szerokość paska | mocowanie na 13 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek TK108/MIO20 - miodowy, gładki
Pasek został bardzo ladnie i estetycznie wykonany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK108MIO/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK108MIO/20 |
Pasek Kuki 0203Lim/14 - czarny
Czarnyy, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa faktura.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_203L_1/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_203L_1/14 |
Pasek TK116/B/18 - czarny, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/B/18 |
Pasek Tekla TK122/NIE/20 - karbon
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK122/NIE/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK122/NIE/20 |
Pasek Kuki 0210/19 - czarny, faktura krokodyla
wykonany ze skóry bawoła, imitacja krokodyla,
przepieknie wykonany, wysoka jakość produktu.
Pasek, dość delikatny, przeznaczony raczej do klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 2815 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 117+mm |
| Długość: część z klamerką | 82+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+3%2C5+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 2815 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 117 mm |
| Długość: część z klamerką | 82 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 3,5 mm |
Pasek 7221/25/18 - jasny brąz, skóra jaszczurki, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry jaszczurki,
czarny, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
Specjalne zakończenie paska maskuje te blaszki
(praktycznie nie widać, że jest to pasek z takim mocowaniem).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7221/25/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7221/25/18 |
Pasek TK037CZ/18 - faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK037CZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK037CZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 370/17/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 370/17/24 |
Pasek 252/05/22 - granatowy, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/05 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/05 /22 |
Tłoczony na wzór skóry aligatora, lekko pogrubiany.
Świetnie pasuje do zegarków eleganckich, klasycznych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7446 20 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7446 20 /12 |
Pasek do zegarka PL3/22 - czarny, gładki
Nie posiada żadnych wypełnień, po prostu sama skóra.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL3/22 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL3/22 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek Tekla TK110/B/24 - czarny, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/B/24 |
Pasek 250/05/20 - granatowy, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S250/05 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S250/05 /20 |
Pasek 8552/20/22- imitacja jaszczurki
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek w stylu Rally.
Jak we wszystkich paskach Bros, pasek jest bardzo ładnie wykończony,
miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/20/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/20/22 |
Pasek TK064B/18 - biały, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064B/18 |
Pasek TK021/N/22 - czarny, niebieskie wstawki
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swoich brzegach posiada wstawki z materiału
oraz przeszycia w kolorze niebieskim,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/N/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/N/22 |

