pasuje też do T49975,T49976,T49978
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49977 |
| Szerokość paska | 22+mm+%28mocowanie+20+mm%29 |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+3+do+4+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49977 |
| Szerokość paska | 22 mm (mocowanie 20 mm) |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 3 do 4 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek TK121/CZ/24 - czarny, gładki z czerwoną nicią
Posiada delikatne przeszycia czerwoną nicią.
Dość masywny, mimo to miękki, łatwo dopasowuje sie do kształtu nadgarstka.
Masywna klamerka z wykończeniem matowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/24 |
Pasek 392/1/18 - czarny, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/1/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/1/18 |
Pasek 8545/22.1/18 - jasny brąz
jasny brąz, pogrubiany,
przeszywany jasną nicią.
Mimo swojej grubości jest bardzo elastyczny, zapewnia komfortowe użytkowanie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 22.1 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 22.1 /18 |
Pasek TK118/12 - czarny, gładki
czarny, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118/12 |
wykonany ze skóry naturalnej,
ciemny brąz, gładka faktura, pogrubiany,
lekko błyszczący, przeszycia w kolorze paska,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA015 /28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA015 /28 |
Pasek do zegarka Diloy 393/1/10/22
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 393/1/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 393/1/10/22 |
Pasek Tekla TK113GR/24 - ciemny granat
Nubuk - efekt surowej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113GR/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113GR/24 |
Pasek 8917/25/14 - jasny brąz, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, jasny brąz,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 25 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 25 /14 |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 24 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/13/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/13/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8770/20/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8770/20/26 |
Pasek SL1/01/16 - czarny, matowy
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SL1/01 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SL1/01 /16 |
Pasek TK118GR/24 - granatowy, gładki
granatowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118GR/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118GR/24 |
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | PN017/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | PN017/24 |
Pasek do zegarka TK126CROZ/12 - gładki, ciemny róż
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/12 |
Pasek TK033GR/8 - granatowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/8 |
czarny, pogrubiany,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 10 /18 |
Pasek 209/04/1/14 - czerwony, imitacja krokodyla
wykonany ze skóry byka,
przeszywany nicią w kolorze paska,
imitacja skóry krokodyla,
płaski, przeznaczony raczej do delikatnych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P209/04/1/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P209/04/1/14 |
Pasek TK114BR/24 - brązowy, Diesel, Fosil, CK
wykonany z prawdziwej skóry, klejony, nie posiada przeszyć.
Pasek dość mocno zwężony przy klamerce. Masywny, jednak bardzo miękki.
Delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Idealny do zegarków fashion: CK, Diesel, Fosil i innych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK114BR/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK114BR/24 |
Pasek do zegarka TK126CROZ/20 - gładki, ciemny róż
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/20 |
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/02/18 |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/02/18 |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |

