Modna dwukolorowa piżamka damska z linii Doctor Nap.
- góra w paseczki
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- spodnie długie
- w pasie wygodna gumka
- nogawki zakończone ściągaczem
- piżamka wykonana jest z wysokiej jakości dzianiny.
Polyester 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
GF Peleryna przeciwdeszczowa szara H07/1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Chwytak Magnetyczny, Neodymowy. Udźwig 81kg!!
Udźwig ok 81kg.!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077730001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077730001 |
Figi Model K341 Yasminne Pink - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Fiona Black - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| XXL | 115-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model 201-1 White - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Biały |
Czapka Urocza Grey - Art of polo
Elastan 5 %
~Polamid 15 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Szary |
Sweter Lekki asymetryczny kardigan GR1162 Milk - GrandUA
Skład: 70% bawełna 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
BODYSTOCKING LD 28 Lovers black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
AŻUROWE TRAMPKI NA PLATFORMIE K1720301RO - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model Floe White - Wolbar
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
NISKIE SZPILKI Z WCIĘCIEM LL-98P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Kombinezon Damski Model L156 Grafit - Lemoniade
- elegancki kombinezon damski
- ładnie podkreśla figurę.
- długi rękaw
- kopertowe wiązanie w talii
- po bokach kieszenie
- wykonany z jednolitej wiskozowej dzianiny
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 141 cm | 108 cm | 88 cm | 68 cm |
| M | 140 cm | 104 cm | 84 cm | 64 cm |
| S | 139 cm | 100 cm | 80 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Marina II Navy - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
Kombinezon Damski Model KB104 Ecru - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 137 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 138 cm | 96 cm | 88 cm | 78 cm |
| 40 | 139 cm | 100 cm | 92 cm | 82 cm |
| 42 | 140 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Gorset Model 817-COR-1 Black - Obsessive
Kokieteryjne wiązanie, rozpalające wyobraźnię zdobienia, świetnie podkreślone kształty. I jak tu się nie zakochać? A to jeszcze nie wszystko. Przekonaj się sama, ile przyjemności kryje w sobie ten niesamowity gorset i podziel się nią z kimś wyjątkowym!
Chodź, pokażemy Ci więcej:
- uwodzicielski gorset zdobiony koronką
- regulowane ramiączka
- zapięcie na haftki
- miseczki usztywnione fiszbinem, podkreślone, lekko uniesione piersi
- z tyłu satynowa tasiemka i seksowne wycięcie
- nad pośladkami sznurowanie gorsetowe i fiszbin pionowy, jeszcze więcej seksapilu!
- w komplecie seksowne stringi
- miły w dotyku, dopasowujący się do ciała materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-100 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Figi IMI Black/Beige - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Stringi Model 32275 Raff Beige - Henderson
Niezwykle wygodne stringi cięte laserowo. Dzięki gładkiej dzianinie są niewidoczne pod ubraniem.
Do kompletu polecamy biustonosz Raff i Rutt.
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-104 cm |
| M | 97-100 cm |
| S | 96 cm |
| XL | 105-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model M341 Ecru/Black - Makadamia
Stylowa, dopasowana sukienka damska.
- modne wstawki z eco-skóry
- okrągły dekolt
- model bez rękawka
- ołówkowy, dopasowany krój
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 76 cm | 72 cm |
| 38 | 92 cm | 80 cm | 76 cm |
| 40 | 96 cm | 84 cm | 80 cm |
| 42 | 100 cm | 88 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Bella chemise Pink - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model A165 Dark Flowers - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |


_301522.jpg)