Urokliwa, koronkowa sukienka. Grzeczna i grzeszna - w jednym!
- elastyczna, kwiecista koronka podszyta zakrywającym, miękkim materiałem
- perfekcyjne, delikatne wykończenia
- idealnie podkreślony dekolt
- kuszący, odkryty tył zawiązywany przyciągającą wzrok, satynową wstążeczką
- w komplecie seksowne stringi
- elastyczny, bardzo miękki materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Bluzka z krępy o prostym fasonie MM2014 Pink - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Różowy |
Szlafrok PODOMKA PANAMA (satyna) czerwony - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 89 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 89 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 89 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 89 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| XXXL | 89 cm | 116-120 cm | 110-114 cm | 90-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
BAUSOLID spray żółty 1021 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BAUSOLID |
| Kod producenta | b6 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BAUSOLID |
| Kod producenta | b6 |
Sukienka Model 16884 Black - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| M | 88 cm | 88 cm | 80 cm | 70 cm |
| S | 87 cm | 84 cm | 76 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Figi Model VF-115 Tiul Black - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Ann S73 1216 Pink - Nife
Skład: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 109 cm | 124 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 110 cm | 128 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 111 cm | 132 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 112 cm | 136 cm | 98 cm | 88 cm |
| 44 | 113 cm | 140 cm | 102 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
Ekskluzywne body z regulowanymi ramiączkami wysadzanymi błyszczącymi kamyczkami. Dekoracyjne cyrkonie zdobią również pikantne wycięcie w kroku. Body uszyte z elastycznej koronkowej tkaniny pięknie dopasowuje się do figury. Na środku transparentny trójkąt seksownie eksponuje brzuch. Między miseczkami czarująca kokardka. Uwaga - wszystkie metalowe elementy stosowane w produktach Obsessive są starannie wyselekcjonowane. Nie matowieją, są odporne na złamania, nie zawierają niklu. Kamienie, którymi są wysadzane są najwyższej klasy.
Tkanina: 90% poliamid, 10% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL,S/M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL,S/M |
MAXI PIN - duża szczotka drewniana z włosiem dzika
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KELLER |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KELLER |
Sukienka Model SUK136 Black - Lanti
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 81 cm | 104 cm | 90 cm |
| 38 | 82 cm | 108 cm | 94 cm |
| 40 | 83 cm | 112 cm | 98 cm |
| 42 | 84 cm | 116 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Płaszcz damski PLA029 pink - Mattire
~Viscosa 20 %
wełna 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89-92 cm | 83-86 cm | 63-66 cm |
| 38 | 93-96 cm | 87-90 cm | 67-70 cm |
| 40 | 97-100 cm | 91-94 cm | 71-74 cm |
| 42 | 101-104 cm | 95-98 cm | 75-78 cm |
| 44 | 105-108 cm | 99-102 cm | 79-83 cm |
| 46 | 109-112 cm | 103-106 cm | 84-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Różowy |
BOTKI WORKERY LICOWE PE130P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,6 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Santacutie peniuar i stringi Red - Obsessive
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 100-110 cm | 90-100 cm | 75-90 cm |
| S/M | 90-100 cm | 80-90 cm | 60-75 cm |
| XXL | 110-120 cm | 100-115 cm | 90-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Ciążowa Model 1626C Grafit - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 67 cm | 100 cm |
| S/M | 66 cm | 92 cm |
| XXL | 69 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Komplet Czapka szalik Wygodna elegancja Grafit - Art of polo
Szerokość komina 26 cm, długość komina 45 cm (po złożeniu 22,5 cm).
Długość czapki 18 cm, z pomponem 27 cm.
wełna 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Szary |
Komplet Model Henriette corset Black - BeautyNight
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Eden |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Eden |
Mega Cieplutki Koc z Rękawami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415012 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415012 |
Bluzka Model Atilla Grey/Blue - Dursi
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 178-3 Pastel Pink - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 92 cm | 76 cm |
| M | 90 cm | 88 cm | 72 cm |
| S | 86 cm | 84 cm | 68 cm |
| XL | 98 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |


_84503.jpg)