Eleganckie detale gorsetu Sedusia:
- dłuższy gorset z koronkowymi zdobieniami
- czarna siateczka urozmaicona koronką w kolorze fuksji
- miękkie miseczki model idealny również dla mniejszego biustu
- regulowane ramiączka świetne dopasowanie
- elastyczne paseczki: gorset dopasowuje się do kształtów ciała
- pionowe przeszycia oraz materiał zakrywający brzuszek optyczne wyszczuplenie
-w komplecie pasujące do całości stringi
- elastyczna siateczka i przyjemna w dotyku koronka
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
TopHeli TH6200-06 6020-06 - Stabilizator
Część pasuje również do modelu 6020
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6200-06 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6200-06 |
Spodnie Damskie Model MOE195 Black - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 106 cm | 84 cm |
| M | 102 cm | 100 cm | 78 cm |
| S | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| XL | 103 cm | 112 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model VT026 Black - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
ZOLUX Materac Feria kolor niebieski 105cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 409 205FEB |
| EAN | 3 336020 092051 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 409 205FEB |
| EAN | 3 336020 092051 |
Figi Model K370 Ocean Blue Navy - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Granatowy |
HALKA MALAGA (satyna) ecru - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 59 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 59 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 59 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 59 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 59 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M530 Oliwka - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Inwerterowy półautomat spawalniczy MIG 200 MMA/TIG DIGITAL SYNERGIA MAGNUM ZESTAW
MIG 200 MMA/TIG DIGITAL
Dane techniczne:
Model: MIG 200 MMA/TIG DIGITAL
Zasilanie 230V
Napięcie zasilania: 230V/50Hz
Pr¹d spawania MIG 200A / 35%
Pr¹d spawania MMA 180A / 25%
Pr¹d spawania TIG Lift 180A / 35%
Pobór mocy: 6,3 kVA
Zabezpieczenie: 20A
Zakres regulacji: płynny
max. wielkość szpuli: 5 kg
Stopień ochrony obudowy: IP23S
Waga: 20kg
Opis:
Inwerterowy półautomat spawalniczy. Urządzenie pracuje zarówno jako MIG/MAG , MMA ,oraz TIG DC Lift. Umożliwia spawanie wszystkimi rodzajami elektrod otulonych, wyłączając aluminium i jego stopy.
Synergia, płynna regulacja napięcia łuku oraz indukcyjnooeci.
1. Idealne spawanie stali nierdzewnej (brak odprysków, idealny spaw - wygląd zbliżony do efektu lutowania miękkiego).
2. Lutospawanie (blachy ocynkowane).
3. Możliwoość kontroli wielkooeci i kształtu spoiny.
4. Intuicyjny panel cyfrowy (łatwy w obsłudze).
5. Funkcja VRD.
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Love Grey - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Sukienka dzianinowa K-041 Navy - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model K405 Wzór 16 White - Katrus
- modna bluza damska
- z długim rękawem
- klasyczny fason
- wykonana z lekkiego materiału
- z przodu kolorowa grafika
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Biały |
TENISÓWKI 086B_BL Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Jennifer Maldive-Nero M-408 Mint - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), nie wyjmowane z modelu
Ramiączka regulowane, nieodpinane
Obwód zapinany na klamerkę
Figi z pęknięciem po boku.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Komplet Model Namazzi Grey/Pink - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm | 72-80 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm | 62-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model A180 Light Pink - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
Sweter Damski Model SWE114 Ecru - Lanti
~Przędza metaliczna 6 %
~Viscosa 52 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 58 cm | 160 cm |
| S/M | 56 cm | 152 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Przenośny Odtwarzacz DVD+Cyfr. Tuner DVB-T i LCD 9".
TFT-LED 9” i Cyfrowym Tunerem TV...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361968 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361968 |
Prostownik Automatyczny 6~12V 6A.
Wskaźnikiem Stanu Naładowania Akumulatora.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415470 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415470 |
Sukienka Model 114-8 Light Pink - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 92 cm | 70 cm |
| M | 88 cm | 68 cm |
| S | 82 cm | 64 cm |
| XL | 98 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Koszula Damska Model MM 018-3 Navy - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98 cm |
| M | 94 cm |
| S | 90 cm |
| XL | 102 cm |
| XS | 86 cm |
| XXL | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |


_109660.jpg)