Seksowna i z nutką pikanterii? Oj tak! Taka dla Niego jesteś. A z koszulką Fiorenta wiesz, że czeka Was gorący wieczór! Poczuj na sobie jego dłonie. I przyzwyczaj się do tego, bo nie będzie mógł ich od Ciebie oderwać. Do dzieła i do zabawy! Oj, będzie gorąco!
Coś więcej o Fiorenta chemise:
- koszulka z kwiatowym wzorem
- siateczka idealnie układa się na ciele
- miękkie miseczki gwarantują wygodę i komfort
- regulowane ramiączka skrzyżowane na plecach
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | 65-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Profesjonalna torba medyczna 42l. TRM 74
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | Profesjonalna torba medyczna 42l. TRM 74 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | Profesjonalna torba medyczna 42l. TRM 74 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Szary,Brązowy |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Szary,Brązowy |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
ANIMONDA GranCarno Adult wołowina puszka 400g
Analiza: białko 10%, tłuszcz 7%, błonnik 0,5%, popiół 1,6%, zawartośc wody 78%, Witamina D3 200 j.m., Witamina E 60mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Bluzka Model ABK0059 Black - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 66 cm | 82 cm |
| 36 | 66 cm | 86 cm |
| 38 | 66 cm | 90 cm |
| 40 | 66 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Pizama Męska Model SAM-PY 085 Pink - Rossli
Komfortowa męska piżama.
- okrągły dekolt
- koszulka w pasy z modnym wzorem w jodełkę
- krótki rękaw
- jednolite, krótkie spodenki z kieszonką z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | denim |
| rozmiar | L,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | denim |
| rozmiar | L,M |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Sentinel Clip Black (5-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160017086 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160017086 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Lidia Rubin - Babella
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| XXXL | 124-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Czerwony |
| Nazwa produktu | AS-3W | AS-5W |
AS-9W | AS-11W |
| Kod produktu | 108400 | 102046 | 102292 | 102293 |
| Poj. akwarium (l) | <100 | 150 | 350 | 450 |
| Przystosowany do |
MINIKANI, UNIMAX | AQUAEL UNIMAX 150 |
AQUAEL UNIMAX 250, 500 | AQUAEL UNIMAX 700 |
| EAN | 59005546110631 | 5905546014922 | 5905546014946 | 5905546014953 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 108400 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 108400 |
Bluza Damska Model M544 Wzor 59 Black - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 287 Beige - Figl
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Podstawka Pod Pistolet, Strzelbę, Miecz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620096 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620096 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model 1689 Black - Lupo Line
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 40 | 96-100 cm | 92-94 cm |
| 42 | 102-106 cm | 97-99 cm |
| 44 | 108-112 cm | 100-103 cm |
| 46 | 114-116 cm | 105-107 cm |
| 48 | 119-121 cm | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Legowisko wykonane z bardzo miękkich materiałów w części do leżenia oraz odpornego na zabrudzenia i uszkodzenia materiału na spodzie. Zewnętrzna część obszyta jest imitacją futra.
Zastosowane do produkcji materiały to:
wewnątrz - mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci,
zewnętrzna - sztuczne futro - miękkie, miłe w dotyku i eleganckie.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Nie zbija się podczas prania.
Można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Kolor:
chinchilla Wymiary przybliżone: 45 x 45 cm, wysokość ok 18 cm.
Waga ok 2kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BYXL-wd |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BYXL-wd |
Koszulka z długim rękawem GR1259 Mleczny - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414887 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414887 |
Figi Model K206 Viviane Blue - Gorsenia Lingerie
Klasyczne figi pełne. Uszyte z delikatnej, lekko połyskującej dzianiny elastycznej. Ozdobione na środku wstawką z dzianiny haftowanej oraz na środku delikatną kokardką. Nogawki wykończone delikatną, elastyczną taśmą ozdobną.
Do kompletu polecamy biustonosz K205.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| S | 90-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Niebieski |
Keylogger do Monitoringu Komputera PC (PS/2).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415238 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415238 |
Bluzka Model BLU 125 Beige - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61/75 cm | 100 cm |
| 38 | 62/76 cm | 104 cm |
| 40 | 63/77 cm | 108 cm |
| 42 | 64/78 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |


_92973.jpg)