Kuszące detale Alabastra set:
- niewinny komplecik uszyty z białej koronki
- półbiustonosz zadziornie odsłania piersi
- miseczki usztywnione fiszbinami podkreślają i unoszą biust
- koronkowe zdobienia, delikatność i elegancja!
- regulowane ramiączka, idealne dopasowanie
- stringi z otwartym krokiem, pikantny detal
- przyjemny w dotyku i elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Komplet Model Chiquita chemise Black/Red - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Siti Gołębi - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
CERTECH Żwirek Super Benek Compact zapachowy 10l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10159 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10159 |
Suwmiarka Metalowa Elektroniczna z LCD + Etui.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415449 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415449 |
Satelita zwolnicy odpowiednik 0.255.4644.0/20
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OEM |
| Kod producenta | 0.255.4644.0/20, 0.255.4644.0/10, 0.255.4644.0, 02 |
| EAN | 0.255.4644.0/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OEM |
| Kod producenta | 0.255.4644.0/20, 0.255.4644.0/10, 0.255.4644.0, 02 |
| EAN | 0.255.4644.0/20 |
Herbal Pets Chipsy naturalne - jabłko 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
GF Majtki na cieczkę czerwone Zakaz wjazdu M03/2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch P-151 White - Wiesmann
~Polamid 90 %
Polyester 2 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Biały |
Figi VENA VMF-02 fiolet - Vena
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Fioletowy |
Koszulka Model Flawia Black - DKaren
Kobieca koszulka damska Flawia.
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- trójkątne miseczki
- z przodu wstawki z kuszącej koronki
- ozdobne, satynowe kokardki
- między miseczkami biżuteryjna ozdoba
- koszulka wykonana jest z przyjemnej w dotyku, wiskozowej dzianiny
- idealnie dopasowuje się do sylwetki
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 105-110 cm | 95-100 cm |
| M | 100-105 cm | 85-90 cm |
| S | 90-95 cm | 80-85 cm |
| XL | 110-115 cm | 105-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | S |
Kombinezon Damski Model S115 Powder Pink - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 150 cm | 100 cm | 96 cm | 78 cm |
| M | 150 cm | 96 cm | 92 cm | 74 cm |
| S | 150 cm | 92 cm | 88 cm | 70 cm |
| XL | 150 cm | 104 cm | 100 cm | 82 cm |
| XXL | 150 cm | 108 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Różowy |
Dolina Noteci Premium Junior z Sercami wołowymi saszetka 300g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków DO D 47 x 30,8 x 60,5 cm
KOLORYSTYKA LOSOWA Wymiary: 47 szer. x 30,8 głębokość x 60,5 wys.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Sukienka Model M464 Beige - Figl
Skład: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model M598 Wzór 75 - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/M | 92-98 cm | 85-92 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Farm Food No.1 mleko kozie 500g
UWAGA!!!
Mleko można przechowywać w stanie sypkim przez 2 lata od daty produkcji /podanej na opakowaniu/. Aby zachować jego pełne właściwości, najlepiej przechowywać w zamrażalniku w zamkniętej torebce.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FARM FOOD |
| Kod producenta | 12005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FARM FOOD |
| Kod producenta | 12005 |
GF Derka niebieska SOFTSHELL DW71/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
STURDI BAG INCOGNITO - TRANSPORTER - TORBA - CZARNY
Składana, spełnia wymogi bagażu podręcznego na pokładzie samolotu, zatem Twój pupil może podróżować bezpiecznie razem z Tobą. Transporter z paskiem na ramię dla kotów i małych psów z ultralekkich materiałów, to najnowocześniejsze rozwiązanie dla podróżujących ze swoimi pupilami. Transporter posiada zapinane na suwak drzwiczki oraz od góry dodatkową klapkę-wejście, która pozwala na kontakt ze zwierzęciem w podróży bez wyjmowania go z transportera. Specjalna, odpinana przegroda, pozwala na łatwe podzielenie transportera na dwie niezależne części. Torba zapewnia bardzo dobrą wentylację oraz widoczność dla zwierzęcia, dzięki dużym siatkowym otworom. Dodatkowe schowki na podręczne drobiazgi umieszczone po obu stronach. Wewnątrz dodatkowe zabezpieczenie w postaci przypięcie do szelek kota. Szeroki i wygodny pasek na ramię z regulacją ułatwia transport. Pozwala na bezpieczny transport w samochodzie. To wszystko powoduje, że jest to najlepsze rozwiązanie dla miłośników zwierząt, którzy przemieszczają się z nimi. Dzięki ultralekkim i wytrzymałym materiałom - sam transporter mało waży oraz jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwy do utrzymania w czystości. Posiada bardzo dobrą cyrkulacją powietrza - 360 stopni. Bardzo lekki, wygodny i poręczny. Po rozłożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca w bagażu lub schowku. Zastosowanie dla zwierząt o wadze do 11 kg. Produkt opatentowany. Pochodzi z linii produktowej, amerykańskiego producenta, specjalizującego się w lekkich i wygodnych akcesoriach wystawowo-podróżnych dla hodowców i miłośników kotów. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiału, czyszczenie jest bardzo łatwe i wygodne, a przy tym nie niszczy transportera. Wystarczy zastosować normalne płyny odkażające lub specjalne płyny do zastosowań dla zwierząt, likwidujące mocz i nieprzyjemne zapachy. Spód, przymocowany jest za pomocą rzepów, ułatwiając demontaż do prania w temp. 30ºC. Polecam także używanie jednorazowych podkładów dla zwierząt, które wchłaniają mocz na podobnej zasadzie jak pieluchy, które bez problemu można nałożyć na dolną część transportera. - szybko i łatwo się składa
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek Kolor: czarny.
Wymiary: 46,6 x 20 x 38 cm.
Waga: ok 1,18 kg.
Max. obciążenie 11 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Śnieżka na dach czerwony tlenkowy 5l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 119 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 119 |


_109650.jpg)