Kobiece detale D605 dress:
- dzianinowa sukienka z kwiatowym motywem
- wyeksponowany biust i kryjący dół idealna mieszanka
- optycznie wyszczuplające design pionowe pasy oraz podkreślenie talii
- delikatna, wyjątkowo trwała dzianina
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| S/M/L | 75-95 cm | 65-75 cm |
| XL/XXL | 105-115 cm | 75-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
PLANET PET Liofilizowane wątroba z kurczaka 30g
Tłuszcz: 25,0 %
Wilgotność: 5,0 %
Popiół: 3,8 %
Błonnik: 0,1 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40125 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40125 |
Halka Model Cassidy babydoll - Irall
W komplecie koronkowe stringi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Biały |
Sukienka z dziubkiem i falbaną ED11-1 Red - Ella Dora
Idealna na imprezy i specjalne okazje.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104.5 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| 38 | 105 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| 40 | 105.5 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| 42 | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz Soft Model 1800 Violet - Lupo Line
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model T215/2 Bordo - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 106 cm | 98 cm | 88 cm |
| M | 97 cm | 100 cm | 92 cm | 82 cm |
| S | 97 cm | 94 cm | 86 cm | 76 cm |
| XL | 97 cm | 112 cm | 104 cm | 94 cm |
| XS | 97 cm | 88 cm | 80 cm | 70 cm |
| XXL | 97 cm | 118 cm | 110 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
Legginsy Model Elen Black - Bas Bleu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Śnieżka spray czerwony-podkł. MULTI 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | sn-multi-cpo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | sn-multi-cpo |
POMPKA PALIWOWA CASE JX 2830122, 2830266, 504380241, 6905143, 84268475
Numery do celów porównawczych:
2830122, 2830266, 504380241, 6905143, 84268475, 100-205
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GRANIT-PARTS |
| Kod producenta | 3802723 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GRANIT-PARTS |
| Kod producenta | 3802723 |
Body Model Karri Black/Fuksja - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-100 cm | 93-100 cm |
| S/M | 88-92 cm | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Trzy Oryginalne Opaski Magnetyczne (na kolana i nadgarstek).
+ 1x na nadgarstek) Magnetyczne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017511999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017511999 |
Sweter Ciążowy Model 40001C Brown - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 61 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Brązowy |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Essme Ecru - Róża
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Beżowy |
Lekka wygodna bluzka TR1847 Perski wzór - Trand by GrandUA
Polyester 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 44 | 100 cm |
| 46 | 104 cm |
| 48 | 108 cm |
| 50 | 112 cm |
| 52 | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Zabawy z językiem angielskim. Lis i Niedźwiedź
TRAPERKI ZAPINANE NA SUWAK 2050-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Pistolet Maszynowy UZI / ASG 6mm (sprężynowy).
Kule 6mm plastikowe (0,12g.), gumowe (0,20g.) i kompozytowe (0,25g).
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40005504031 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40005504031 |
Sukienka z szyfonu MM1014 Brzoskwiniowy - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Różowy |
Spodnie Damskie Model SD115 Navy - Lanti
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 91 cm | 23 cm | 92 cm | 70 cm |
| 36 | 91 cm | 23 cm | 96 cm | 74 cm |
| 38 | 91 cm | 23 cm | 100 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
ROYAL CANIN Medium Sterilised 3kg.
Wzmacnia uczucie sytości po posiłku, dzięki unikalnej recepturze i specjalnie opracowanym krokietom.
Zwalcza wolne rodniki, dzięki zawartości kompleksu przeciwutleniaczy.
Skład: kukurydza, suszone mięso drobiowe, pszenica, gluten kukurydziany, włókno roślinne, hydrolizat białka zwierzęcego, tłuszcze zwierzęce, pulpa buraczana, izolat białka roślinnego*, drożdże, olej rybny, olej sojowy, sole mineralne, łupiny i nasiona psyllium, fruktooligosacharydy, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), olej z ogórecznika. Analiza: : Białko surowe: 28% - Oleje i tłuszcze surowe: 13% - Popiół surowy: 4,9% - Włókno surowe: 6,4%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Plecak/Torebka WYGODNY STYL 825C Grey - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 34 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |


_109640.jpg)