Rozkochasz go w sobie! Mając na sobie komplet Jungirl sprawisz, że na nowo pokocha każdy milimetr Twojego ciała. Ba! Każdą jego cętkę. Połączenie drapieżnego wzoru i kuszących paseczków z wyjątkowo miękką tkaniną sprawi, że przeniesiecie się dziś do dzikiej krainy miłości, w której będzie Wam bardzo dobrze. Polowanie czas zacząć! Kuszące detale Jungirl set:
- kuszący 2 częściowy komplet z drapieżnym motywem lamparcich cętek
- fantazyjne paseczki zdobią dekolt i dodają pikanterii
- fiszbiny w miseczkach świetnie podtrzymują biust
- regulowane ramiączka idealne dopasowanie
- zapięcie z tyłu na haftki z trzema stopniami regulacji
- stringi uszyte z delikatnej tkaniny idealnie układają się na ciele
- koronkowe wykończenia dodają uroku i dodatkowo zdobią
- miękka i elastyczna tkanina
Polyester 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Brązowy |
Komplet Model 831-SET-1 Black - Obsessive
Koronkowo zawsze znaczy totalnie szałowo i wyjątkowo zmysłowo! Co powiesz na niegrzeczną, koronkową propozycję w wydaniu Spicy Zobacz, jak kusząco prezentuje się ten komplecik! Zmysłowy krój? Jest! Piękne zdobienia? Są! Mnóstwo cudownej przyjemności? Tak! Spróbuj sama!
Odkryj szczegóły:
- figlarny, koronkowy komplet
- regulacja szelek i zapięcia w biustonoszu świetne dopasowanie i rewelacyjny wygląd!
- pikantne wycięcia zdobione rzędem kokardek na piersiach
- błyszcząca ozdoba pod biustem
- majteczki z otwartym krokiem i rozcięciem odsłaniającym pośladki
- komplet zawiera biustonosz i stringi
- elastyczny, dopasowujący się do ciała materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model Lara Beige - Eldar
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Beżowy |
T-Shirt z kieszonką Black - Sensis
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model 3062 Navy - Babella
Komfortowa piżama w marynarskim stylu..
- klasyczna góra
- przód zdobi subtelny nadruk
- rękaw krótki
- dekolt okrągły wykończony białą lamówką
- spodnie o długości 3/4
- spodnie w kontrastowe paski
- w pasie szeroka, wygodna gumka
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 100-104 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Granatowy |
TRIXIE Siatka do wyławiania ryb z gęstymi oczkami 10 x 7 cm
Wymiary: 10 x 7 cm
Kolor: biały
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8011 |
Szorty Model Niki White - Violana
Elastan 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Model Scarlet/B2 Red - Gorteks
Skład: 65% poliamid, 20% poliester, 10% bawełna, 5% elastan.
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
DWUKOLOROWE BUTY SPORTOWE 7ACH-86073GR_P Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model 17432 Bordo/Black - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 97 cm | 86 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 96 cm | 82 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brooke Mora M-225 Violet - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 72-78 cm | 86-88 cm | L | C |
| M | 88-94 cm | 68-74 cm | 83-85 cm | M | B |
| S | 82-90 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 96-102 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | XL | D |
| XL/M | 88-94 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | M | D |
| XXL | 100-106 cm | 80-86 cm | 92-94 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Multi-Zagłuszacz Lokalizatorów GPS/LoJack + GPRS/GSM/UMTS + 2G/3G/4G + LTE + Wimax...
Monitoringu...
Sandał SANDAŁKI DAMSKIE Z ĆWIEKAMI RÓŻOWE H56 CHAMPAGNE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Carla Beige - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Beżowy |
TETRA DecoArt Plantastics Red Foxtail 46cm
*Sztuczne rośliny o naturalnym wyglądzie.
*Do stosowania we wszystkich akwariach.
*Zapewniają odpowiednie miejsce do tarła.
*Szybkie i łatwe roślin umieszczenie w zbiorniku, w pełni bezpieczne.
*Nie wymagają pielęgnacji.
*Przez długi czas zachowują niezmieniony kształt i kolor.
Rozmiar: 46cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607170 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607170 |
Potężny Profesjonalny Nóż Myśliwski (dł. 31,5cm!) + Pokrowiec/Kabura z Mocowaniem do Pasa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Thomas Floden |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Thomas Floden |
GF Derka niebieska SOFTSHELL DW71/XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model M138 Powder Pink - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 88 cm | 68 cm |
| 38 | 110 cm | 93 cm | 72 cm |
| 40 | 114 cm | 98 cm | 76 cm |
| 42 | 120 cm | 103 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Kombinezon Damski Model L124 Navy - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 150 cm | 104 cm | 84 cm | 70 cm |
| M | 149 cm | 100 cm | 80 cm | 66 cm |
| S | 148 cm | 96 cm | 76 cm | 62 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
SLIPONY KORONKOWE BIAŁE MN70 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,2 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |


_103689.jpg)