Wspólny wieczór spędzony w błogiej ciszy? Kochana! Nie dziś! Skoro w rękach trzymasz Jungirl, to znaczy, że marzysz o czymś całkiem innym. O chwilach pełnych uniesień, wspólnej zabawie i ogromnej ilości nieposkromionej rozkoszy. Oczywiście możecie zapalić świece, ale gdy on zobaczy Cię ubraną w cętki ? od stóp do głów sam zapłonie. Z rozkoszy!
Uwodzicielskie szczegóły Jungirl suit:
- kuszący, 3 częściowy kostium w lamparcie cętki
- w skład wchodzą: top z paskami do pończoch, stringi oraz pończochy
- top z regulowanymi ramiączkami, sznurowaniem na plecach oraz paskami do pończoch gwarancja idealnego dopasowania
- stringi idealnie dopełniają całości
- pończochy z kryjącego materiału z koronkową aplikacją podkreślają drapieżny charakter
- koronkowe wykończenia na wszystkich trzech elementach dodają uroku
- miękka, kryjąca tkanina idealnie przylega do ciała
Polyester 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Brązowy |
VITAPOL Piasek dla szynszyli 5,1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1061 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1061 |
Flexi Vario taśma 5 metrów rozmiar M - Antracyt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
TRIXIE Legowisko jaskinia dla myszy / chomika
Wymiary: 9 x 16 x 12 cm
Różne kolory
Można prać tylko ręcznie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6276 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6276 |
Body Model Maude Black - Co Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 88-98 cm | 84-92 cm | 64-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Co Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Co Fashion |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model Holiday 677 Pink - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-102 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| XXL | 113-118 cm | 109-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model VT079 Bordo - Venaton
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model M034 Grey - Infinite You
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Bokserki Model Classic Navy - Exzo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 86-91 cm |
| M | 81-86 cm |
| XL | 91-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Granatowy |
TOREBKA DAMSKA SZARA TB-S-49 SZARY - Inello
Wysokość 28 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Grzejące Rękawiczki USB - regulacja siły grzania
Gadżet w pigułce:- zaprojektowane w taki sposób, by posługiwanie się nimi nie utrudniało pracy
- zasilane przez port USB
- możliwość regulacji siły grzania
- rozmiar uniwersalny
- wygodne i bezpieczne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | grzej.rękaw. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | grzej.rękaw. |
produkt wysokojakościowy polski
ładnie dopasowuje się do kobiecego ciała
sprosta najwyższym wymaganiom
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Usuwacz Rys i Zarysowań na Drewnie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415116 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415116 |
Biustonosz Balconette Model B-222 Samanta Navy - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Granatowy |
Sweter Narzutka model 30052 Jeans - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Tropical Kelp Algae Flake 150ml.- Wieloskładnikowy pokarm wspomagający wzrost dla ryb akwariowych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Tropical Test NO2- Test do pomiaru azotanów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
CHABA Obroża taśmowa ozdobna 16mm / 35cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Gorsety, body, pasy Sara body czarny - Gorteks
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Duży Taktyczny Nóż Wojskowy Kandar 275, Czarny + Pokrowiec do Pasa...
Sukienka Model 230181 Black/Ecru - Enny
Elegancka sukienka w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- luźny krój
- fason typu tulipan z lekko poszerzanymi biodrami
- dekolt okrągły
- model z delikatnym rękawkiem
- po bokach kieszenie
- przód wykonany jest z wzorzystej materiału
- tył uszyty jest z gładkiej dzianiny
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Skład: 63% wiskoza, 33% poliester, 4% elastan + 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 91 cm | 100 cm | 92 cm |
| 38 | 92 cm | 104 cm | 96 cm |
| 40 | 93 cm | 108 cm | 100 cm |
| 42 | 94 cm | 112 cm | 104 cm |
| 44 | 95 cm | 116 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |


_103687.jpg)