Gdy je zakładasz, czujesz, jak delikatnie opinają Twoje ciało. Szeroka koronka pięknie podkreśla uda. Delikatny materiał jest miły w dotyku i pięknie eksponuje Twoje nogi. Pokaż je pończochy Intensa są tego warte! Czarujące szczegóły Intensa stockings:
- szeroka, czarna koronka na górze pończoch
- roślinny motyw na koronce przyciąga wzrok
- elastyczne, nie wbijają się do ciała
- nie są samonośne
- przyjemny materiał
~Nylon 84 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Koronkowa dopasowana sukienka GR1593 Red - GrandUA
Skład: podszewka 100% poliester
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Polyester 98 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model BLU127 Grey - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 94 cm |
| 38 | 62 cm | 98 cm |
| 40 | 63 cm | 102 cm |
| 42 | 63 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Sera BlackWater Aquatan 100ml.- Uzdatniacz wody
Sera BlackWater Aquatan:
- umożliwia przygotowanie wody o właściwościach tropikalnych wód śródlądowych,
- umożliwia przygotowanie wody odpowiedniej dla ryb wymagających wody miękkiej, jak bystrzyki, brzanki i południowoamerykańskie pielęgnice,
- strąca szkodliwe jony metali zawarte w zwykłej wodzie,
- hamuje rozwój bakterii i grzybów,
- stwarza warunki dogodne dla wzrostu roślin wodnych i hamuje wzrost glonów.
Preparat powinien być stosowany przy każdym urządzaniu nowego zbiornika i przy każdej wymianie wody.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Piżama Komplet Model Granada (satyna) Black - Kalimo
Całość stanowi elegancki komplet, który wspaniale układa się na sylwetce i gwarantuje komfort podczas noszenia.
Styl:
dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoki komfort noszenia
zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
zapewniający odpowiednią pracę materiału (efekt lejącej się satyny)
całkowita długość koszulki po szwie bocznym: 43 cm
całkowita długość szortów po szwie bocznym: 20 cm
Materiał:
wysokogatunkowa , mięsista satyna
odpowiednia miękkość po wewnętrznej stronie
delikatna, miękka koronka
wysokiej jakości splot
Dodatkowe cechy produktu:
szerokie, wygodne ramiączka
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Śnieżka spray biały mat MULTI 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL9010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL9010 |
Kurtka Damska Model M096 Beige - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Cazo Legowisko Outdoor Maxy 120 x 95 cm Beż
Wymiary: 120 cm x 95 cm
Pokrowiec zdejmowany. Można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1701/D |
| EAN | 5907996034017 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1701/D |
| EAN | 5907996034017 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40472 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40472 |
PETSHINE - ALOE chusteczki do pielęgnacji kota/psa
Posiada zabezpieczenie przed wysychaniem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04210 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04210 |
Zolux Muscat Smycz Mac Leather 20mm/1,2m czarna
Wymiar: szerokość smyczy 20mm., długość 1,2m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522020NO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522020NO |
ZAMSZOWE TRAMPKI ZE WSTĄŻKĄ V-2688G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Lornetka Bushnell Falcon 7x35.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415608 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415608 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Eliza Tropico M-122 Orange - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 3XL/2XL | 98-104 cm | 84-90 cm | 112-116 cm | XXL | F |
| 3XL/XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 112-116 cm | XL | F |
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 90-94 cm | L | C |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 84-86 cm | M | B |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | S | A |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 96-102 cm | XL | D |
| XL/M | 86-92 cm | 68-74 cm | 96-102 cm | M | D |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 106-110 cm | XXL | E |
| XXL/L | 90-96 cm | 72-78 cm | 106-110 cm | L | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sukienka Elegancka piękna sukienka z dzianiny GR1910 Coral - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Koszulka Model Anshula Black - Livia Corsetti Fashion
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 88-104 cm | 84-96 cm | 62-78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Kamera HD Ukryta w Czujce Dymu Nagrywaj. Obraz+Dźwięk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907770000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907770000 |
Stringi STRINGI LAURETTE/S miętowo-różowy - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Zielony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Janet Altea M-349 Bordo - Marko
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Ozdobione broszką w stylu Glamour
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Botki Model 11048 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22.5 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |


_85771.jpg)