Spod szeleszczącego pergaminu szybciutko wyciągasz koszulkę Intensa. Nie chcesz czekać, zakładasz. Przyjemny materiał powoli opada na Twoje ciało. Delikatna i kobieca koronka w połączeniu z nowoczesnymi paseczkami podkreśla Twój biust i sprawia, że czujesz się niezwykle kobieco i elegancko. Elastyczna siateczka świetnie się układa, ponętnie opinając biodra. Tył? To niespodzianka! Te skrzyżowane ramiączka są takie zadziorne! Kusisz i zniewalasz. Niech ta noc będzie niezwykle intensywna. Urzekające szczegóły Intensa chemise:
- czarna koszulka z kuszącymi zdobieniami
- regulowane, podwójne ramiączka skrzyżowane na plecach
- miseczki uszyte z eleganckiej koronki
- zalotna kokardka pomiędzy miseczkami
- dodatkowe paseczki na piersiach zwracają uwagę na biust
- koronkowa aplikacja po bokach optycznie wyszczupla talię
- gładka siateczka kusząco układa się na ciele
- w komplecie koronkowe stringi
- elastyczny i przyjemny materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
F645-032 Tail Supporting Rod - Wsporniki Ogona
Cena dotyczy kompletu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-032 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-032 |
Sukienka Model K191 Sky Blue - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Półbiustonosz V-6471 Noir - Axami
Elastan 1 %
~Polamid 19 %
~Poliuretan 15 %
Polyester 43 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm | |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm | |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 | |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm | |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm | |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm | |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm | |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm | |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm | |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm | |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm | |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm | |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm | |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm | |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm | |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm | |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm | |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm | |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm | |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm | |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | L,XL,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | L,XL,M |
Sukienka lily II pink S18B Różowy - Cocoviu
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 88 cm | 76 cm |
| M | 86 cm | 84 cm | 72 cm |
| S | 85 cm | 80 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model BLU 124 Ecru - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
QS8005-014a Main Motor Long - Silnik A
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | QS8005-014a |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | QS8005-014a |
Sukienka Model M487 Green - Figl
- szykowna sukienka
- wykonana z gładkiej bawełnianej dzianiny
- pięknie podkreśla sylwetkę
- dekolt pięknie wiązany
- model wkładany rzez głowę
Skład: bawełna 98%, elastan 2%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 93-100 cm | 70-77 cm |
| S/M | 92-98 cm | 85-92 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Figi Model Hipster panty Black - Julimex Lingerie
Figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów ? technologia INVISIBLE-LINE. Pas podkreśla delikatna, subtelna koronka.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Rajstopy Body Protect 100DEN Nero - Gatta
~Polamid 91 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor |
Zestaw Wkrętaków/Narzędzi - 31w1!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752465902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752465902 |
ZOLUX Szelki SPRING 10mm kol.różowy
Wymiary: 30x170x105
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510065rs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510065rs |
Biustonosz Soft Kalisi White - Róża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
TETRA Goldfish - pokarm w płatkach 10L
- zbilansowany pokarm pełnoporcjowy dla zróżnicowanej diety,
- zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze, anaboliczne oraz pierwiastki śladowe,
- zapewnia zdrowie, witalność i naturalne bogactwo kolorów,
- zawiera opatentowaną formułę BioActive, która wspomaga zdrowie i długą żywotność ryb,
- z formułą Clean & Clear Water, która przyspiesza rozkład pożywienia i redukuje wydalanie odpadów ? dla czystej i przejrzystej wody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T766341 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T766341 |
Bokserki Model Perfect Authentic Red - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 88-95 cm |
| M | 80-87 cm |
| XL | 96-103 cm |
| XXL | 104-111 cm |
| XXXL | 112-118 cm |
| XXXXL | 119-125 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
Sweter Ciążowy Model 40001C Blue - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 61 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
JEANSOWE TRAMPKI Z NASZYWKAMI K1720601JE Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319113656 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319113656 |
Pinokio Zabawka dla gryzoni lokomotywa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P61 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P61 |


_85769.jpg)