Wygodna melanżowa piżama.
- luźna góra
- rękaw krótki typu kimono
- dekolt okrągły
- wydłużony tył
- spodnie o długości 3/4
- w pasie wygodna gumka
- nogawki wykończone ściągaczem
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
- wstawki z subtelnej koronki
Polyester 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
Rajstopy Wzorzyste Model Savia Code 328 Nero - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Sukienka Model MOE227 Powder Pink - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 96 cm | 76 cm |
| M | 96 cm | 92 cm | 72 cm |
| S | 96 cm | 88 cm | 68 cm |
| XL | 99 cm | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M450 Navy - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
Bokserki Model Real Men 100/02 Navy - Cornette
Innowacyjne, komfortowe bokserki dedykowane dla osób uprawiających różne sporty, ale także dla prawdziwych, silnych mężczyzn, którzy znają swoją wartość. Zostały przetestowane przez zawodowych biegaczy, którzy potwierdzają ich wyjątkową konstrukcję.
Bokserki wyróżniają się tym, że:
- mają innowacyjną, anatomiczną konstrukcję klina,
- posiadają modelującą i podtrzymującą narządy męskie kieszeń, która daje poczucie stabilizacji,
- wykonane są z delikatnego modalu z lycrą, natomiast sama kieszeń wykonana jest z modalu i coolmaxu co daje ochronę termiczną,
- kieszeń zakończona jest silikonową blazą, która idealnie przylega do ciała i jeszcze lepiej utrzymuje męskie genitalia w odpowiednim miejscu,
- płaskie szwy, aby zapewniają idealnie gładką powierzchnię, która przekłada się na komfort użytkowania,
- bezuciskowe zakończenie nogawek zapewnia jeszcze większą wygodę noszenia,
- idealne na każdą porę roku, gdyż wyrównują różnice temperatur, dając jednocześnie poczucie świeżości.
~Modal 95 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
Sandał GLADIATORKI RZYMIANKI DELIKATNE PASECZKI JH40 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,6 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
KOMPRESOR OLEJOWY SPRĘŻARKA 180L 2T 400V 300L/MIN
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
MOKASYNY DAMSKIE NIEBIESKIE H8-110 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,4 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Nestor Kolba XXL miodowo-warzywna dla gryzoni 2 szt.
Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: granulat kukurydziany, jęczmień, kardi, kukurydza, mąka, miód, owies, owies bezłuskowy, płatki owsiane, proso, pszenica, siemię lniane, słonecznik czarny i słonecznik pasiak, sorgo, warzywa
Analiza: białko 12%, tłuszcze 6%, wilgotność 9%, błonnik pokarmowy 8%, popiół 4%, wapń 0,23g/kg, fosfor 3,56g/kg, miedź 4,10mg/kg, witaminy B1 0,8mg/kg, B2 3,00mg/kg, B6 1,50mg/kg, K3 1,50mg/kg, C 20mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Bluzka Model Marta Ecru - Eldar
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Beżowy |
Duży Zdalnie Sterowany Mercedes GLA (1:14) + Pilot Sterujący.
Duży Licencjonowany Zdalnie Sterowany Mercedes-Benz GLA Class +
+ Pilot...
8in1 Minis lamb & cranberry - pyszne przekąski z jagnięciną, żurawiną i ziemniakami 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T122746 |
| EAN | 4048422122746 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T122746 |
| EAN | 4048422122746 |
Nestor Bombonierka dla gryzoni 12 szt. - Zestaw kolb w różnych smakach
Kolba to wspaniały przysmak będący jednocześnie źródłem witamin, wapna i mikro- i makro elementów. Twarda gruba powłoka wyselekcjonowanych ziaren otacza specjalnie dobraną listewkę co czyni kolbę jednym z najlepszych sposobów pozbywania się przerostów siekaczy.
Kolby oparte wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych. Produkowane bez konserwantów zapewniają zwierzętom zdobywanie niezbędnych składników pokarmowych w sposób zbliżony do natury.
Skład: biszkopty, susz buraków, granulat kukurydziany, jajka, kardi, kukurydza, susz marchewki, mąka, miód, orzechy, owies bezłuskowy, płatki kukurydzy, płatki owsiane, proso, proso czerwone, pszenica, siemię lniane, słonecznik czarny, słonecznik pasiak, sorgo, susz porzeczki, susz jabłka
Analiza: białko 12%, tłuszcze 6%, wilgotność 9%, błonnik pokarmowy 8%, popiół 6%, wapń 0,23 g/kg, fosfor 3,56 g/kg, miedź 4,10 mg/kg, witamina B1 0,0008 mg/kg, witamina B2 0,003 mg/kg, witamina B6 0,0003 mg/kg, witamina K3 0,0015 mg/kg, witamina C 0,05 mg/kg,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
GF Apaszka Forget-Me-Not A28/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Plażow Pareo C Light Brown - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
- szykowna bluzka
- wykonana z gładkiej tkaniny
- z długim rękawem
- dekolt ozdobiony wywijanym golfem
- idealna na co dzień
Skład: 94% wiskoza, 6% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica Model T154 Musztard - Tessita
Skład: 100% eko skóra
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 58 cm | 102 cm | 82 cm |
| M | 58 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 58 cm | 92 cm | 70 cm |
| XL | 58 cm | 110 cm | 88 cm |
| XXL | 58 cm | 116 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Brązowy |
Derka osłania korpus psa, przez który ten traci najwięcej ciepła, oraz klatkę piersiową chroniąc przed przeziębieniem. Przy szyi regulacja sznurkami. Na plecach zawiązywana na sznurki, pod tylnimi łapami mięciutkie gumeczki. Przeznaczone dla psów marznących, szczególnie dla tych, które nie lubią się ubierać. Romizr: 6, długość od szyi do ogona 36cm., obwód w klatce piersiowej: regulowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Być Księżniczką. Piękna i Bestia, Śpiąca Królewna
Figi Model Sentima Beige - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Gra Disney. Kubuś w Stumilowym Lesie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |


_301513.jpg)